Kardashian Ailesine Aşık Olanın Hayatı Kararıyor - Son Dakika

Kardashian Ailesine Aşık Olanın Hayatı Kararıyor

20.10.2015 11:27

1
Hemen her gün hatta her dakika magazin basınının gündeminde olan Kardashian ailesiyle ilgili karanlık sırrı biliyor musunuz. İşte, ünlü ailenin bir türlü kırılamayan lanetinin öyküsü.

2
Elbette magazin dünyasını takip eden kimsenin gözünden kaçmamıştır; Kardashian ailesi kelimenin tam anlamıyla bir "kadınlar cumhuriyeti". Anneleri Kris Jenner başta olmak üzere tüm ailenin kadınları kameralar karşısında, milyonlarca kişinin gözleri önünde yaşıyorlar hayatlarını.Bir de bu maddi açıdan güçlü ve belli ki baskın karakterli kadınların aşık oldukları erkekler var.

3
Bazıları kısa süre misafir oluyor magazin basınının deyimiyle Kardashian'nın hayatna bazıları da daha uzun süre kalıyor. Ama bu süre ne kadar olursa olsun hepsinin de hayatı bir şekilde kararıyor. Yani yıllardır konuşulan "Kardashian laneti" bir kez daha gündeme geliyor. Kötü tesadüf bu ya, bu kadar popüler bir aileye giren herkes kariyerinde ya da özel hayatında çalkantılar ve çöküşler yaşıyor.

4
Son olarak Khloe Kardashian'ın eski kocası basketbolcu Lamar Odom'un bir genelevde koma halinde bulunması bile buna bağlandı. İddialara göre yaptığı uzun partide cinsel gücü artıran bir ilaç ile birlikte alkol de alan Odom ölümden döndü.

5
Bir dönem çok başarılı bir basketol yıldızı oln Odom; son yıllarda hiçbir takımda oynamıyordu. Bir süre önce de sokakta sergilediği hırçın tavırlar yüzünden haber olmuştu.

6
7
Kim Kardashian'ın şu anda evli olduğu Kanye West, ailenin lanetinden en az etkilenen kişi. En azından şimdilik.

8
Fakat Kim Kardashian ile evlendikten sonra onun kariyeri de bir sarsıntı geçirdi. Kardashian ile evliliği öncesinde West'in albümleri üç milyondan daha fazla satıyordu. Ancak Kardashian ile evlendikten sonra çıkardığı Yeezus adlı albüm 600 bin sattı.

9
Kim Kardashian'ın eski sevgililerinden Ray J, adını da bu ilişki sayesinde duyurdu. Kim Kardashian ile Ray J'nin en "ünlü" ortaklığı da internete sızan ve senelerce konuşulan cinsel ilişkiye girdikleri görüntülerin olduğu kasetiydi.

10
Ama Kardashian ile yollarını ayırdıktan sonra Ray J'nin adı sanı duyulmaz oldu. Kariyeri de beklediği gibi yükselişe geçmedi tam tersine Ray J için son günlerin başlangıcı oldu.

11
Reggie Bush da Kim Kardashian'ın eski sevgililerinden biri.. Bush kariyeri parlak bir Amerikan futbolu yıldızıydı. Kardashian ile birlikte olmaya başladıktan sonra magazin sayfalarından düşmez oldu.

12
Ardından bir skandala karıştı. Ama görünüşe göre Bush, Kardashian'ı sanıldığından daha çok sevdi. Çünkü geçen yıl, Kim Kardashian' a benzeyen üstelik de onun gibi Ermeni kökenli olan Lilit Avagyan ile evlendi.

13
Kim Kardashian'ın 72 gün evlilik yaşadığı Kris Humphries de bu lanetten payını aldı.

14
Başarılı bir basketbol oyuncusu olan Humphries, Kardashian ile birlikte olmaya başladıktan sonra magazin yıldızı oldu ama spor çevrelerinde ona duyulan sempati de azaldı. Hatta NBA'in en sevilmeyen oyuncusu bile seçildi.

15
Kourtney Kardashian ile birliktelik yaşamasaydı belki de kimse Scott Disick'in adını bile duymayacaktı. Ama bunun bile Disick'e bir faydası olduğu söylenemez. Üç çocuğunun annesi Kourtney Kardashian ile yollarını ayıran Disick'in işleri de hep ters gitti son yıllarda.

16
Ryu adlı restoranı bir yıldan daha az bir zaman içinde kapılarına kilit vurdu. Disick alkol zehirlenmesi yüzünden hastanelik oldu. Her ne kadar şimdi yeni sevgilisiyle yeni bir hayata başlamış olsa da hala paparazzileri peşinden koştursa da Disick'in Kourtney Kardashian ile birlikte olduğu dönemdeki popülaritesini kaybettiği bir gerçek.

17
Ailenin üvey babası Bruce Jenner'a gelirsek.... Jenner, Kardashian kardeşlerin annesi Kris ile evlendiğinde saygı duyulan eski bir olimpiyat şampiyonuydu. Ama Kris Jenner ile evlenip bir TV yıldızına dönüştükten sonra o da değişti. Önce ardı ardına estetik operasyonlar geçirdi. Zaten en sonunda da "yıllardır olmak istediğim buydu" deyip cinsiyet değiştirdi. Bruce ya da kadın olduktan sonraki adıyla Caitlyn Jenner artık bambaşka bir hayat yaşıyor.

18
KİM KARDASHİAN NASIL PARA KAZANIYOR?/ İster beğenin ister beğenmeyin Kim Kardashian gösteri dünyasının en akıllı ve en çok kazanan ünlülerinden biri Seveni kadar sevmeyenleri de bulunan Kim Kardashian, gösteri dünyasının en akıllı ve en kazanan ünlüleri arasında yer alıyor.

19
Renkli dünyanın ikonları arasında yer alan 34 yaşındaki Kardashian, saçlarından ayakkabılarına kadar ona benzemek isteyen kadınlar sayesinde milyonlarca dolar kazanıyor.

20
North adında bir kızı olan ve şu sıralar Kanye West ile ikinci bebeğini bekleyen Kardashian'ın yaşamı Kim adlı bir biyografi kitabına da konu oldu. Kitap Kardashian'ın, Paris Hilton'ın stilistliğinden başlayıp bugüne uzanan hayat öyküsünü anlatıyor.

21
Kitabı kaleme alan Sean Smith'e göre de Kim Kardashian'ın bedenini her parçasının bir değeri var. Seveni kadar hatta belki de daha çok nefret edeni ve eleştireni olan Kim Kardashian'ın tepeden tırnağa fiziksel özellikleri sayesinde nasıl para kazandığına gözler önüne seriliyor.

22
SUTYEN, MAYO, BİKİNİ: Kardashian'ın kendi adını taşıyan bir iç çamaşırı, plaj giyimi markası var. Mayo, bikini, sutyen gibi parçaları içeren Kardashian Kollection adlı markanın modelliğini de kendisi yapıyor.

23
GÖZLER VE DUDAKLAR: Kardashian adını taşıyan makyaj serisinde maskaradan, güneş gözlüğüne birçok tasarım yer alıyor. Kardashian Kollections'ın ruj ve dudak parlatıcı serisi de var.

24
AYAKLAR: Kardashian, bedeni özellikle de kalçaları şekillendiren spor ayakkabılarının satışa sunulduğu bir online satış sitesinin de ortak kurucularından biri. Buradan 2013 yılında elde ettiği gelir 13 milyon sterlin civarında.

25
SAÇLAR VE TIRNAKLAR: Kardashian marka saç bakım ürünleri de hatırı sayılır bir çeşitlilikte. Ayrıca bu koleksiyona lazerli tüy arındırıcı sistem de dahil. Aynı markanın rengarenk tırnak boyası serisi de Kardashian için hatırı sayılır bir gelir kaynağı. Özel cilt bakım ürünleri ve beden şekillerdirici kıyafetler, kısa zamanda fazla kilolardan kurtardığı ileri sürülen zayıflama ilaçları da bunlara dahil.

26
Kim Kardashian tüm bu işleri ailesiyle birlikte yürütüyor. En büyük akıl hocası da annesi Kris Jenner. Her ne kadar kardeşleri de sık sık göz önüne çıksa da ailesinin en çok dikkat çeken üyesi de Kim Kardashian'ın ta kendisi.

27
Bu yüzden Kim Kardashian, her saniye görüntüsüne dikkat edip onu korumak zorunda. Her ne kadar kendisi bu konuda açıkça bir söz söylememiş olsa da Kardashian'ın ünlü kalçasını da geçen yıl 21 milyon dolara sigorta ettirdiği konuşuluyor.

28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49

Son Dakika Kardashian Ailesine Aşık Olanın Hayatı Kararıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement