Kardashian'ın, Olay Yaratan Dekolte Elbisesini Giyip Sokaklarda Gezdi - Son Dakika

Kardashian'ın, Olay Yaratan Dekolte Elbisesini Giyip Sokaklarda Gezdi

21.02.2019 10:58

Hollywood Film Ödülleri'nde dekolte elbisesiyle gözleri şaşı eden Kardashian'ın, iddialı kostümünü sıradan biri giyseydi nasıl dururdu? Bunu deneyimlemek isteyen 32 yaşındaki eski finans müdürü Stephanie Barnes, elbiseyi giydi ve kendini Londra sokaklarına attı.

1
Hollywood Ödül Töreni'ne damga vuran Kim Kardashian'ın, Thierry Mugler tasarımı göğüsleri neredeyse tamamen açıkta bırakan dekolte elbisesi, bu kez sıradan bir kadın tarafından giyildi.
2
32 yaşındaki Stephanie Barnes, bu cesur elbiseyi giydi ve normal bir kadının Kim Kardashian'ın bu stilini giyip bir yere gidip gidemeyeceğini test etmek istedi.
3
Sıradan bir kadın Kim Kardashian gibi dikkat çekebilir miydi? İngiltere'den 32 yaşındaki Stephanie Barnes bunu denemek için kostümün aynısını giyip kendini Londra sokaklarına attı.
4
Doğal göğüslerim var hiç estetiğim yok diyen Stephanie Barnes bu deneyim için şunları söyledi: Kim Kardashian'ın moda anlayışını seviyorum ama normalde asla bu şekilde dışarı çıkmazdım.
5
Dışarı çıkıp bununla dans etmenin bir yolu yok, herkes gözlerini sana diker. Bedava bir içki alabilirim ama buna değer mi? Değmez. Göğüslerimi örtme eğilimindeyim. Kim'in dikkat çekmeyi sevdiğini hepimiz biliyoruz, bu yüzden ona yakışıyor. Kim Kardashian'ın tarzını beğeniyorum ama ben asla onun gibi olamam.

6
"Kardashian'ın kıyafeti karışık eleştiriler aldı evet. Paramı asla bu tarz elbiseler için harcamayacak olsam da, yine de harika göründüğünü düşünüyorum. Çocuğum yok, ancak iki hamilelikten sonra vücudum hala onunkine benziyorsa, muhtemelen bu elbiseyi giyerim ama günlük yaşam için imkansız." dedi

Son Dakika Kardashian'ın, Olay Yaratan Dekolte Elbisesini Giyip Sokaklarda Gezdi - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı