Son Dakika Haberleri: Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü!

Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü!

4 ay önce

Kardashian'lara çok benzetilen, 21 yaşındaki top model Mairead O'Neill'in ani ölümü moda dünyasını yasa boğdu.

1
21 yaşındaki Mairead O'Neill, Kuzey İrlanda'nın başkenti Belfast'ta gece yarısı fenalaştı. Hemen hastaneye, acil servise kaldırıldı. Ancak, doktorlar top modelin evinde öldüğünü belirledi.
2
İngiliz ve İrlanda basını, 'Ani ölüm' manşetleriyle haberi duyurdu. O'Neill'in annesi Karen Pelan, 10 ay önce bağırsak kanseri nedeniyle yaşamını yitirmişti. O günden bu yana genç modelin yanında olan arkadaşları ve meslektaşları, ölüm haberiyle şok dalgası yaşadı. O'Neill'in kayıtlı olduğu modellik ajansının sahibi Cathy Martin, annesini kaybeden genç kadının zor zamanlar geçirdiğini söyledi.
3
MODA DÜNYASINI YASA BOĞAN ÖLÜM
MODA DÜNYASINI YASA BOĞAN ÖLÜM
Altı yıldır modelle çalışan Martin, "Çok fazla destek aldı ancak kalbi kırılmıştı" dedi. Mairead O'Neill, binlerce model arasından seçilip Belfast Moda Haftası'nda podyuma çıkmıştı. Martin'in verdiği bilgiye göre, Kardashian'lara benzetilen O'Neill oldukça popülerdi. Genç modelin ölümü, moda dünyası ve İrlanda'yı yasa boğdu.
4
Sosyal medyada O'Neill ailesine çok sayıda mesaj yazıldı. Doktorlar henüz genç kadının neden öldüğünü açıklamadı. Mairead O'Neill, Ağustos ayında üniversiteden mezun olmuştu.
5
İşte Mairead O'Neill'den geriye kalan fotoğraflar...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İngiltereli Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Rus İkizler, Zayıflamalarını İsteyen Modellik Ajansı Yüzünden Az Daha Ölüyorlardı! Ünlü Plajda Timsah Dehşeti! Turistler Ne Yapacağını Şaşırdı Ünlülerin Hiç Duyulmamış Garip Takıntıları Her Sözü Olay Olan Güzel Manken, Çekimlerde Bikinili Görüntülendi!