Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü! - Son Dakika

Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü!

17.10.2018 09:59

Kardashian'lara çok benzetilen, 21 yaşındaki top model Mairead O'Neill'in ani ölümü moda dünyasını yasa boğdu.

1
21 yaşındaki Mairead O'Neill, Kuzey İrlanda'nın başkenti Belfast'ta gece yarısı fenalaştı. Hemen hastaneye, acil servise kaldırıldı. Ancak, doktorlar top modelin evinde öldüğünü belirledi.
2
İngiliz ve İrlanda basını, 'Ani ölüm' manşetleriyle haberi duyurdu. O'Neill'in annesi Karen Pelan, 10 ay önce bağırsak kanseri nedeniyle yaşamını yitirmişti. O günden bu yana genç modelin yanında olan arkadaşları ve meslektaşları, ölüm haberiyle şok dalgası yaşadı. O'Neill'in kayıtlı olduğu modellik ajansının sahibi Cathy Martin, annesini kaybeden genç kadının zor zamanlar geçirdiğini söyledi.
3
MODA DÜNYASINI YASA BOĞAN ÖLÜM
MODA DÜNYASINI YASA BOĞAN ÖLÜM
Altı yıldır modelle çalışan Martin, "Çok fazla destek aldı ancak kalbi kırılmıştı" dedi. Mairead O'Neill, binlerce model arasından seçilip Belfast Moda Haftası'nda podyuma çıkmıştı. Martin'in verdiği bilgiye göre, Kardashian'lara benzetilen O'Neill oldukça popülerdi. Genç modelin ölümü, moda dünyası ve İrlanda'yı yasa boğdu.
4
Sosyal medyada O'Neill ailesine çok sayıda mesaj yazıldı. Doktorlar henüz genç kadının neden öldüğünü açıklamadı. Mairead O'Neill, Ağustos ayında üniversiteden mezun olmuştu.
5
İşte Mairead O'Neill'den geriye kalan fotoğraflar...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement