'Karımı Öldürdüm Gelin Beni Alın' - Son Dakika

'Karımı Öldürdüm Gelin Beni Alın'

1
Mersin'de beyaz eşya mağazası bulunan 40 yaşındaki Tayfur Coşar, eşi 1 çocuk annesi 36 yaşındaki Tülay Coşar'ı tabancayla vurarak öldürdü. Coşar, polisi arayıp, "Karımı öldürdüm gelin beni alın" diyerek teslim oldu.
2
Olay, sabah saat 05.30 sıralarında Hürriyet Mahallesi Hürriyet Konakları'nda meydana geldi. '155 Polis İmdat' telefonunu arayan Tayfur Coşar, eşini öldürdüğünü, teslim olmak istediğini belirterek polise adresini verdi. Olay yerine gelen polis, yatak odasında Tülay Coşar'ın cesedini buldu, Coşar'ı da gözaltına aldı. Çiftin tek çocukları olan 13 yaşındaki M.C.'nin de olaydan habersiz yatak odasına uzak olan kendi odasında derin uykuda olduğu anlaşıldı.
3
Polisler tarafından uyandırılan M.C., çağrılan yakınlarına teslim edilip annesinin cesedi gösterilmeden evden uzaklaştırıldı. Yapılan incelemede Tülay Coşar'ın kafasına sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü tespit edildi. Genç kadının cesedi ise otopsi için Mersin Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

4
Sağlık kontrolünden sonra sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen katil zanlısının verdiği ilk ifadesinde, "Eşimle sorunlarım vardı, ayrılmak üzereydik. Sabah aramızda aynı gerekçelerle tartışma çıktı. Ben de öldürdüm" dediği öğrenildi.
5
6

Haber Yayın Tarihi: 29.10.2010 12:45

Son Dakika 'Karımı Öldürdüm Gelin Beni Alın' - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor