Son Dakika Haberleri: Karısı kendisini 19 yaşındaki gençle aldattı diye 5 çocuğunu katletti!

Karısı kendisini 19 yaşındaki gençle aldattı diye 5 çocuğunu katletti!

10 gün önce

ABD'de karısının 19 yaşındaki gençle ilişkisi olduğunu öğrenen Timothy Jones Jr. cinnet getirdi. Karısından intikam alabilmek uğruna 5 çocuğunu katletti.

1
Amerika Birleşik Devletleri'nin Güney Carolina eyaletinde 2014 yılında cinnet getiren yazılım mühendisi Timothy Jones Jr., karısının komşusunun 19 yaşındaki oğluyla ilişkisi olduğunu öğrendi.
2
İtiraf etti!
İtiraf etti!
Karısının bir süredir bu ilişkiyi sürdürdüğünü tespit eden adam, karısından intikam alabilmek uğruna tarihin en kanlı ve an canice planını yaptı. Timothy Jones Jr. beş küçük çocuğunu öldürdüğünü itiraf etti.
3
8 yaşındaki Merah, 7 yaşındaki Elias, 6 yaşındaki Nahtahn, 2 yaşındaki Gabriel ve henüz 1 yaşında olan Abigail ile evde olduğu sırada önce Merah'ı döven Timothy Jones Jr., ardından tüm çocuklarını tek tek boğarak öldürdü.
4
Şeytani plan
Şeytani plan
Çocuklarını öldürmeden önce korkunç bir plan yaptığı ortaya çıkan cani baba, kamp alanına gitmeden önce ve gittikten sonra yapacaklarını tek tek not almış.
5
Notları ortaya çıktı!
Notları ortaya çıktı!
Testere yardımıyla çocuklarının kemiklerini parçalamayı vücutlarının kalan parçalarını eritmeyi hesapladığı ortaya çıktı. Başka bir nota göre ise yakmayı düşündüğü anlaşıldı.
6
Çocuklarını çöp poşetlerine koyan Jones Jr., 1 hafta sonra çocuklarını Alabama Camden'de bir yamaca gömdü.
7
37 yaşındaki adam ailesi dağılmaya başladıktan sonra çocuklarının velayetini alarak ayrı bir evde yaşamaya başlamıştı.
8
Yaşadıklarının ardından cinnet getiren Jones Jr., karısının da ilişkisini öğrenmesinin ardından adeta çıldırarak çocuklarını katletti.
9
Akıl sağlığı yerinde değil!
Akıl sağlığı yerinde değil!
Mahkeme, 5 çocuğun katili olan babanın akıl sağlığının yerinde olduğuna kanaat getirerek yargılanmanın devam etmesi gerektiğine hükmetti.
10
11Haber Yayın Tarihi: 13.08.2019 08:22 

YORUMLAR (7)
  • ES-ES: Erkekliğinde bir gururu vardır o seni sevmiyor aldatıyorsa çeker gidersin kendine yakışanı bulursun aklı ermeyen çoluk çocuğun ne suçu vardı bu kadar aciz olmayın... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • deist: sapık bir suçlu ve en az onun kadar sapık ve cani yorumlar. ölen cocukları tanrı melek olarak yanına alsın, sizlerede başkaları için dilediğinizi fazlasıyla versin. ne mutluki deistim. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • abdurrezzak bintarrak elmuallak: helal olsun iyi yapmis simdi kadin ve sevgilisi birbirini seven iki kimse rahat hareket eder buda mapusanede tosbaa toplar Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
  • ES-ES: Kıyamet falan kopmayacak insanoğlu denen yaratık kendi soyunu kendi kurutacak nasıl ki dinazorlar soyu tükenip yok oldu insanoğluda kendi soyunu kendi tüketecek dünya o zaman rahat bir nefes alacak 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Kızının gözü önünde katledilen Emine Bulut cinayetine, spor camiasından da lanet yağdı! İnci Sözlük kurucusu, katledilen Emine Bulut hakkında attığı utanç verici tweetlerle pes dedirtti! Ünlü model Demi Rose, yılan derisi bikinisiyle hayranlarını mest etti! Türkiye'de son 10 yılda Emine Bulut ile aynı kaderi paylaşan 2 bin 648 kadın var! Dünyanın en güzel kalçası yarışmasının Fransız adayının gerçek mesleği şoke ediyor