Karısı kendisini 19 yaşındaki gençle aldattı diye 5 çocuğunu katletti! - Son Dakika

Karısı kendisini 19 yaşındaki gençle aldattı diye 5 çocuğunu katletti!

13.08.2019 08:22

ABD'de karısının 19 yaşındaki gençle ilişkisi olduğunu öğrenen Timothy Jones Jr. cinnet getirdi. Karısından intikam alabilmek uğruna 5 çocuğunu katletti.

1
Amerika Birleşik Devletleri'nin Güney Carolina eyaletinde 2014 yılında cinnet getiren yazılım mühendisi Timothy Jones Jr., karısının komşusunun 19 yaşındaki oğluyla ilişkisi olduğunu öğrendi.
2
37 yaşındaki adam ailesi dağılmaya başladıktan sonra çocuklarının velayetini alarak ayrı bir evde yaşamaya başlamıştı.
3
İtiraf etti!
İtiraf etti!
Karısının bir süredir bu ilişkiyi sürdürdüğünü tespit eden adam, karısından intikam alabilmek uğruna tarihin en kanlı ve an canice planını yaptı. Timothy Jones Jr. beş küçük çocuğunu öldürdüğünü itiraf etti.
4
8 yaşındaki Merah, 7 yaşındaki Elias, 6 yaşındaki Nahtahn, 2 yaşındaki Gabriel ve henüz 1 yaşında olan Abigail ile evde olduğu sırada önce Merah'ı döven Timothy Jones Jr., ardından tüm çocuklarını tek tek boğarak öldürdü.
5
Şeytani plan
Şeytani plan
Çocuklarını öldürmeden önce korkunç bir plan yaptığı ortaya çıkan cani baba, kamp alanına gitmeden önce ve gittikten sonra yapacaklarını tek tek not almış.
6
Yaşadıklarının ardından cinnet getiren Jones Jr., karısının da ilişkisini öğrenmesinin ardından adeta çıldırarak çocuklarını katletti.
7
Çocuklarını çöp poşetlerine koyan Jones Jr., 1 hafta sonra çocuklarını Alabama Camden'de bir yamaca gömdü.
8
Notları ortaya çıktı!
Notları ortaya çıktı!
Testere yardımıyla çocuklarının kemiklerini parçalamayı vücutlarının kalan parçalarını eritmeyi hesapladığı ortaya çıktı. Başka bir nota göre ise yakmayı düşündüğü anlaşıldı.
9
10
11
Akıl sağlığı yerinde değil!
Akıl sağlığı yerinde değil!
Mahkeme, 5 çocuğun katili olan babanın akıl sağlığının yerinde olduğuna kanaat getirerek yargılanmanın devam etmesi gerektiğine hükmetti.

YORUMLAR (7)
  • ES-ES: Erkekliğinde bir gururu vardır o seni sevmiyor aldatıyorsa çeker gidersin kendine yakışanı bulursun aklı ermeyen çoluk çocuğun ne suçu vardı bu kadar aciz olmayın... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • deist: sapık bir suçlu ve en az onun kadar sapık ve cani yorumlar. ölen cocukları tanrı melek olarak yanına alsın, sizlerede başkaları için dilediğinizi fazlasıyla versin. ne mutluki deistim. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Karısı kendisini 19 yaşındaki gençle aldattı diye 5 çocuğunu katletti! - Son Dakika


Advertisement