Karısının Boğazına Sokak Ortasında Bıçak Dayadı - Son Dakika

Karısının Boğazına Sokak Ortasında Bıçak Dayadı

21.02.2015 10:56

1
İngiltere'de yaşanan olayda, 48 yaşındaki alkolik koca Glenn Mills karısının boğazına bıçak dayayıp öldürmekle tehdit etti.

2
Komşuların korkuyla izlediği olayda hayatı için mücadele eden Susan Mills, kocasının elindeki bıçağı almayı başardı.

3
Polise ulaşmayı başaran kadın, komşusuna kaçarak hayatını kurtardı. Mills'in eşini 1 ay önce kalıcı hasar verecek derece dövdüğü, bu yüzden evden uzaklaştırıldığı öğrenildi...

4
Kıskançlık krizlerine girdiği belirtilen Glenn Mills, cinayet girişimi nedeniyle 3 yıl 8 ay hapis cezası aldı.

5
6
Bir turistin Güneydoğu Afrika ülkesi Malavi'ye yaptığı ziyaret sırasında çektiği bu fotoğraf sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasında yer aldı.

7
Yerel halkı görüntülemek isteyen turist ilginç bir görüntüye şahit oldu.

8
İlk kez beyaz bir insan gören Afrikalı çocukların tepkisi böyle görüntülendi.

9
Burası tel şehriye üretimi yapan bir fabrika.

10
Fotoğraflar kontrol dışı ve “merdiven altı” diye tanımlanan ürünleri satın almanın en kadar tehlikeli olduğunu gözler önüne seriyor.

11
Son yıllarda kalitesiz ve merdiven altı ürünler hızlı çoğaldı.

12
Markasını bilmediğimiz ürünleri satın alırken oldukça dikkatli davranmalıyız.

13
Görüntüler Çin'de çekildi. Ancak kontrol dışı ürünlerin sağlıksız koşullarını göz önüne dökmek için oldukça önemli.

14
Buna benzer bir gıda skandalı olayı daha önce Rusya'da yaşanmıştı.

15
Bir peynir fabrikasında çalışan işçiler, peynir üretiminde kullanılan süt ile banyo yapıp bir de sosyal medyada paylaşınca kıyamet koptu.

16
Rusya'nın Sibirya bölgesindeki Omsk kentindeki bir peynir fabrikası çalışanı Artem Romanov'un internette iş arkadaşları ile sütte yüzdükleri fotoğrafları paylaşması gündem oldu.

17
Rus basınında yer alan haberlere göre Osmk'taki bir peynir fabrikası çalışanları iş yerinde kutlama yaptı.

18
Kutlamalarının ilerleyen saatinde çalışanlar süt ile dolu kazana girerek serinlemeye çalışıyor. Çalışanlardan Artem Romanov'un fotoğrafları internette paylaşması gündeme damga vurdu.

Fotoğrafı paylaşan işçi altına da “Aslında işimiz çok sıkıcı” yazdı.

19
Görüntülerin sosyal ağlarda yayınmasından sonra bu fabrikada üretilen Çeçil peynirlerini satıştan kaldırdı.

20
X5 şirketi peynirleri toplatma kararını kendisinin verdiğini açıkladı.

21
Birazdan okuduklarınıza çok şaşıracaksınız. İşte gökten yağmur veya kar dışında yağan en garip cisimler.

22
Örümcek yağmuru. 6 Nisan 2007'de Arjantin'in Salta kasabasına tatile giden Christian Oneto Gaona ve arkadaşları San Bernardo Dağları'na tırmandı.

23
Tırmanma yolculuğuna başladıktan yaklaşık iki saat sonra gökten farklı renklerde örümcek yağmaya başladı. Christian elindeki kamerayla bu yağmuru görüntülemeyi başardı.

24
Japonya 1997 yılında bir balıkçı botunun üzerine gökten inek düştü. Botun az daha batmasına neden olan bu ineğin bir Japon kargo uçağı tarafından uçak havadayken atıldığı tahmin ediliyor. Rus Havagücü'nün inek düştükten iki hafta sonra Japon otoritelerine verdiği bilgiye göre, uçak mürettebatı ineği yemek için aldı ama uçak tehlikeye girince Japon Denizi üzerindeyken aşağı attı.

25
Kolombiya'da 2008 yılında Kolombia'nın Choco bölgeside gökten kan yağdı. Köyün rahibi gökten yağan kanın Tanrı'nın bir işareti olduğunu, insanların günahlardan arındığını söyledi.

26
2009 yılında İskoçya'da yere jel şeklinde yağmur taneleri düştü. Bir teoriye göre kurbağa yumurtalarını yiyen şahin ve akbabalar bu yumurtaları havada uçarken kustular.

27
Gökten solucan yağdı. ABD'de bir polis memuru işine gitmek için evinden çıktı ve kısa bir süre sonra gökten suyla birlikte solucanların düştüğünü gördü. Bir anda her yeri solucan kapladı. Olayın gizemi çözülebilmiş değil.

28
Renkli kar yağdı. Sibirya'nın Omsk bölgesinde 2007 yılında turuncu, yeşil ve sarı renkte kokulu kar yağdı.

29
Çölde gökten balık yağdı. Avustralya Tanami Çölü'nde, Argyle Nehri ve Elliot Gölü'nden kilometrelerce uzakta gökten balık yağdı. Kuşlar tarafından yere bırakıldığı sanılıyor.

30
Almanya'da 2007 yılında bir motorcu gökten para yağdığını gördü. Paraları motorunun dikiz aynasından gördüğünü iddia eden kadın paraların bir kısmını topladı. Paranın kaynağı bilinmiyor.

31
ABD'de 1876 yılının mart ayında Allen Crouch isimli bir kadının çiftliğinin üzerine gökten et parçaları yağdı. Etlerin koyun veya geyik eti olduğu sanılıyor.

32
Dövüş sanatları meraklısı bir adam göz kapakları ile bir aracı çekerken.

33
Manuel Bandera, Madrid'de "Chicago" müzikalinin provasında.

34
Sibirya'da bir sirkte kahverengi bir ayı motorsiklete biniyor.

35
Olaf Niess kuğulara göz kulak olurken... Her yıl kuğular Hamburg civarındaki kuğular toplanıp kışın kaldıkları bölgeye götürülüyor. Bahar gelene kadar da beslenip bakıma alınıyorlar.

36
Essen'deki Essen Motor Show'da bir model dünyanın en büyük motorsikleti "Gunbus" ile poz verirken.

37
Çocuklar Viyana'da 25'inci oyun festivali Spielefest'te devasa Jenga ile oynarken.

38
Detroit Lions taraftarı Bryan Gillespie, Şükran Günü NFL futbol maçı öncesinde hindi şeklindeki şapkasıyla.

39
33 yaşındaki orangutan Nonja, Viyana'daki hayvanat bahçesinde elindeki fotoğraf makinasıyla oynarken... Hayvanat bahçesi Nonja'nın çektiği fotoğrafları internete koyunca geniş bir hayran kitlesi edinmişti.

40
Abuja'da uçak şekilnde inşa edilmiş bir ev.

41
Mısır'ın Gize kentinde bir adam eğitmek istediği atla yürürken.

42
Çin'in Anhui eyaletinde bir yemek yapma yarışmasında bir şef hünerini göstermek için balonun üzerinde salatalıkları ince ince doğrarken... Yerel hükümetin düzenlediği yarışmaya 500 kadar şef katılmıştı.

43
Tokyo'daki Uluslararası Robot Sergisi'nde pingpong oynayan "Topio"nun sergilenmesi sırasında... Topio bir insana karşı tenis oynayabilecek şekilde tasarlandı.

44
Honduras'ın başkenti Tegucigalpa'da geçici devlet başkanı Roberto Micheletti'nin destekçileri yakınlaşan seçimler için yürüyüş yapıyor.

45
Eurolig'de Kaunas'ta Fenerbahçe ile karşılaşan Zalgiris basket takımının bir ponpon kızı hünerlerini gösteriyor.

46
Tibet'te bir at ağzına takılmış basketbol topunun içinden yem yiyor.

47
Ukraynalı sanatçı Yelena Kuznetsova, Başbakan Yulia Tymoshenko'nun Robin Hood gibi giyinmiş bebeğini tanıtırken. Kuznetsova'nın yaptığı yedi siyasi figürün bebekleri Kiev'deki bir çocuk rehabilitasyon merkezine fon sağlamak için açık artırmayla satılacak.

48
Zagreb'de Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde bir kadın kadın hakları savunucularının yerleştirdiği bir şişme bebeğin yanında otururken... Bebeğin üzerinde "Neden sessizsin" sorusu yer alıyor.

49
Münih Üniversitesi'nde düzenlenen "Bir Noel Baba Kirala" etkinliğinin ardından toplantı odasına doğru yürüyen Noel Babalar.

50
Miss Sevilla Güzellik Yarışması'na katılan adaylar asasörde yukarı çıkmayı ya da aşağı inmeyi bekliyor.

51
İngiltere'nin Somerset Köyü'nde Mart 2010'da gökten yüzlerce sığırcık kuşu ölü şekilde yere düştü.

52
El Diablo olarak tanınan bisiklet meraklısı Didi Senft, "Noel Baba Bisikleti" olarak adlandırdığı bisikletiyle Berlin yakınlarındaki Storkow'da poz verirken. Didi 7.5 metreye 3.10 metre boyundaki devasa bisikleti kızak şeklinde yaptı.

53

Son Dakika Karısının Boğazına Sokak Ortasında Bıçak Dayadı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement