Karıştırılınca Hayatının Sırrını Çözdü - Son Dakika

Karıştırılınca Hayatının Sırrını Çözdü

05.12.2012 13:45

1
Çin'de yaşayan Bao Lulin son günlerde daha önce hiç görmediği insanların sokakta kendisine selam verdiğini, yanına gelerek onunla sohbet etmeye çalıştığını fark etti.(Yanfei (solda) ve Lulin)
2
Kendisine “Yanfei” diye seslenerek onu çok iyi tanıyormuş gibi davranan insanların tutumlarından şüphelenen Lulin Yanfei'in kim olduğunu öğrenmeye karar verdiğinde geçmişine ait çok önemli bir sırrı çözmek için yola çıktığının farkında değildi.
3
Çin'in güneyinde yer alan Guizho eyaletinde yaşayan 24 yaşındaki Lulin çalıştığı restorana gelen müşterilerinden birinin kendisini Yanfei'yle karıştırması üzerine daha fazla dayanamadı ve bu gizemli kadının peşine düştü.
4
Kendisini Yanfei sanarak konuşanlardan yaşadığı yerin adresini öğrenen Lulin vakit kaybetmeden genç kadının kapısını çaldı.
5
Lulin Yanfei'yle karşılaşma anlarını Daily Mail gazetesine şu sözlerle anlattı: “Bana yüzünü döndüğünde aynaya baktığımı zannettim. İlk görüştüğümüz an sanki yıllardır birbirimizi tanıyor gibiydik.”
6
Bu tanışmanın ardından genç kadınlar doğduktan sonra ayrı ailelere verilen ikiz kardeş oldukları gerçeğini öğrendi.
7
Birbirlerine hayat hikayelerini anlatan ikiz kardeşlerin geçmiş yaşamında şaşırtıcı benzerlikler olduğu ortaya çıktı.
8
İkisi de 2007 yılında evlenmişti. Daha da ilginci iki kadının da evlendiği erkeğin ismi aynıydı.
9
Lulin ve Yanfei'nin çocukları da birbirilerine tıpa tıp benziyor.
10
İkiz kardeşler 6 yaşında farklı kazalarda yaralandılar. Fakat ikisinin de yara izleri aynı yerde.

Son Dakika Karıştırılınca Hayatının Sırrını Çözdü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde