Karıştırılınca Hayatının Sırrını Çözdü - Son Dakika

Karıştırılınca Hayatının Sırrını Çözdü

8 yıl önce

1
Çin'de yaşayan Bao Lulin son günlerde daha önce hiç görmediği insanların sokakta kendisine selam verdiğini, yanına gelerek onunla sohbet etmeye çalıştığını fark etti.(Yanfei (solda) ve Lulin)
2
Kendisine “Yanfei” diye seslenerek onu çok iyi tanıyormuş gibi davranan insanların tutumlarından şüphelenen Lulin Yanfei'in kim olduğunu öğrenmeye karar verdiğinde geçmişine ait çok önemli bir sırrı çözmek için yola çıktığının farkında değildi.
3
Çin'in güneyinde yer alan Guizho eyaletinde yaşayan 24 yaşındaki Lulin çalıştığı restorana gelen müşterilerinden birinin kendisini Yanfei'yle karıştırması üzerine daha fazla dayanamadı ve bu gizemli kadının peşine düştü.
4
Kendisini Yanfei sanarak konuşanlardan yaşadığı yerin adresini öğrenen Lulin vakit kaybetmeden genç kadının kapısını çaldı.
5
Lulin Yanfei'yle karşılaşma anlarını Daily Mail gazetesine şu sözlerle anlattı: “Bana yüzünü döndüğünde aynaya baktığımı zannettim. İlk görüştüğümüz an sanki yıllardır birbirimizi tanıyor gibiydik.”
6
Bu tanışmanın ardından genç kadınlar doğduktan sonra ayrı ailelere verilen ikiz kardeş oldukları gerçeğini öğrendi.
7
Birbirlerine hayat hikayelerini anlatan ikiz kardeşlerin geçmiş yaşamında şaşırtıcı benzerlikler olduğu ortaya çıktı.
8
İkisi de 2007 yılında evlenmişti. Daha da ilginci iki kadının da evlendiği erkeğin ismi aynıydı.
9
Lulin ve Yanfei'nin çocukları da birbirilerine tıpa tıp benziyor.
10
İkiz kardeşler 6 yaşında farklı kazalarda yaralandılar. Fakat ikisinin de yara izleri aynı yerde.

Haber Yayın Tarihi: 05.12.2012 01:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü! 24 yaşında emekli oldu! Genç adamın büyük sırrı ortaya çıktı Bu işi yaparak 300 bin dolar kazanıyorlar! İşte dünyanın en ilginç meslekleri Hababam Sınıfı Uyanıyor'daki kaçış planı krokisinin sırrı ortaya çıktı! Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı