Karnındaki kitleyi aldırmak için bıçak altına yatan güzellik kraliçesinin bacağı kesildi - Son Dakika

Karnındaki kitleyi aldırmak için bıçak altına yatan güzellik kraliçesinin bacağı kesildi

16.06.2020 09:49

2012 kainat güzelliği yarışmacısı ve 2011 Kolombiya güzeli Gorgeous Daniella Alvarez karnındaki ben şeklindeki kitleyi aldırmak için bıçak altına yattı. Talihsiz güzel, ameliyat sırasında oluşan komplikasyon nedeniyle bacağını kaybetti.

1
32 yaşındaki 2011 Kolombiya güzeli ve 2012 kainat güzelliği yarışmacısı Gorgeous Daniella Alvarez, karnındaki ben şeklindeki kitleyi aldırmak için Fundacion Cardioinfantil hastanesinde ameliyat masasına yattı.
2
Alverez'in ameliyat sırasında yaşadığı komplikasyon nedeni ile sol bacağına kan akışı durdu.
3
Doktorlar, kan akışının durmasından dolayı bacağında kangren oluşmaya başlayan Alvarez'in bacağını kurtarmak için ellerinden geleni yapmalarına rağmen, kangrenin dağılmaya başlaması üzerine hayati tehlike oluşturmaya başlayınca, genç modelin bacağını kesmeye karar verdi.

4
Ayrıca Birleşmiş Milletler elçisi olan Alvarez, Pazar günü yapılan ameliyat sonrası aile ve arkadaşları ile hastane odasında çektiği fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.
5
Alvarez, vücudunu en az eskisi kadar sevdiğini, hayatına giren yeni zorluklarla karşılaşmak için dünyada bulunduğunu ve bundan dolayı mutlu olduğunu söyledi.
6
Alvarez, ameliyat sonrası kendisine desteklerini esirgemeyen tüm hastane çalışanlarına göz yaşları içinde teşekkür etti.
7
8
2012 kainat güzelliği yarışmasını kazanmamasına rağmen, bir çok reklam ve televizyon programında rol alan Alvarez, son olarak sunuculuk yapıyordu. Alverez ayrıca Instagram'da bazı markaların modelliğini yapıyor.
9
10
11
12

Son Dakika Karnındaki kitleyi aldırmak için bıçak altına yatan güzellik kraliçesinin bacağı kesildi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement