Karşınızdaki kişi başparmağını böyle yapıyorsa dikkat! Yalanınızı gözünüzden anlıyor - Son Dakika

Karşınızdaki kişi başparmağını böyle yapıyorsa dikkat! Yalanınızı gözünüzden anlıyor

03.10.2019 15:52

Sadece vücut diliniz değil başparmağınızın duruşu bile karakterinizi ele veriyor desek. İşte başparmağınızın duruşuna göre kişilik tahlili...

1
Sol başparmak üstte
Sol başparmak üstte
Eğer ellerinizi kenetlediğinizde sol başparmağınız üste geliyorsa, bu sizin pratik bir insan olduğunuzu gösterir. Siz asla fevri, alelacele ve düşünmeden karar veren biri değilsiniz. Bir sonuca varmadan önce artılarını ve eksilerini detaylıca düşünüyorsunuz. Sizi kandırmak oldukça zor, yalan söyleyen birini gözlerinden anlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ve aileniz size oldukça değer veriyor ve sık sık akıl danışmak için sizin kapınızı çalıyor. Bu konuda haksız da sayılmazlar çünkü çoğu zaman onlara akılcı önerilerde bulunuyorsunuz. Ancak bu sizin çok ciddi bir insan olduğunuz anlamına gelmiyor. Aksine en durgun, en hissiz ortamları bile neşelendirmede ve hareketlendirmede sizden iyisi yok. Sosyal ortamlarda mizah yeteneğiniz tabiri caiz ise disko topu gibi parlıyor ve insanları etrafınızda topluyor. Aynı zamanda romantik birisiniz, bir ilişkiyi nasıl yürüteceğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Nerede, ne zaman, ne söylemeniz gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.
2
Sağ başparmak üstte
Sağ başparmak üstte
Eğer ellerinizi kenetlediğinizde sağ başparmağınız üstte kalıyorsa sizin duygusallık katsayınız diğer insanlardan bir hayli fazla. Gerçek duygularını saklıyor olsa bile bir insanın neler hissettiğini çok iyi anlıyorsunuz. Bu benzersiz özellik sayesindedir ki insanların size açılması, kimseyle konuşamadıkları şeyleri size söylemesi hiç şaşırtıcı değil. Bu yeteneğiniz size ayrıca olaylara başka bir perspektiften bakma şansı veriyor. Sorunlara başkalarının göremediği bir pencereden bakmanız ve herkesten farklı şekilde düşünmeniz size tıkanmış, çözülemeyen sorunlara çözüm bulma imkanı veriyor. Siz olaylara duygusal açıdan yaklaşmayı başarıyorsunuz bu da sizi çok özel kılıyor. İnsanların derinlerde yatan duygularını anlayabiliyor oluşunuz onları sizin etrafınıza topluyor. İlişkilerde partnerinizin dile getirmediği duygularını da anlayabiliyorsunuz. İlişkinizde asla sorun çıkaran taraf değilsiniz ve partnerinizi duygusal açıdan tatmin etmeyi başarıyorsunuz.
3
Her iki başparmak da aynı hizada
Her iki başparmak da aynı hizada
Siz "şeytan ayrıntıda gizlidir" diyen kişisiniz. Mükemmeliyetçi olmakla kalmıyor, diğer insanların da aynı şekilde kendilerini yaptıkları işe vermelerini ve odaklanmalarını istiyorsunuz. Liderlik sizin doğanızda var ve her zaman insanlara örnek olmaya, onlara öncülük yapmaya gayret ediyorsunuz. Ancak bu, diğer insanların ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini gözetmediğiniz anlamına gelmiyor. Her zaman başka insanların fikirlerine kulak veriyorsunuz ve bir karar vermeden önce olayı onların bakış açılarından da görmeye çalışıyorsunuz. Samimiyetiniz, dürüstlüğünüz ve içten davranışlarınız karşınızdaki insanın yelkenleri suya indirmesini sağlıyor. Bu özellikleriniz aynı zamanda sizi diğer insanların gözünde çekici kılan özellikleriniz. İlişkilerinizde de kibar, samimi ve dürüstsünüz. Asla düşündüklerinizi söylemekten çekinmiyor, partnerinizin de bunu yapması için onu cesaretlendiriyorsunuz.

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Karşınızdaki kişi başparmağını böyle yapıyorsa dikkat! Yalanınızı gözünüzden anlıyor - Son Dakika


Advertisement