Kasaba Bu Kadınlara Savaş Açtı - Son Dakika

Kasaba Bu Kadınlara Savaş Açtı

10.07.2009 16:32

1
Almanya bugünlerde ilginç bir tartışma yapıyor. Almanya'nın Fellbach kasabasında bir apartman geneleve çevrilerek

hizmete girdi.

2
Geneleve karşı kurulan bir sivil örgüt kuruluşu ise Başbakan Angela Merkel'e bir mektup yazarak genelevin kapatılmasını istedi. Merkel'in mektuba cevap verip vermeyeceği merak ediliyor.

Alman Bild gazetesinde yer alan habere göre, işletmeci apartmandan bozma genelevi açtıktan sonra üstelik de reklam verdi. Erkek genelevde çalışan kadınlardan biriyle istediği kadar birlikte olabiliyor ve sadece 100 euro ödüyordu.

3
Fellbach kasabası sakinleri, apartman geneleve karşı çıkarak protesto gösterileri yaptı. 'Apartman Geneleve Karşı Birlik' adında bir sivil örgüt kuruldu.

4
Örgüt Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Baden-Württemberg Başbakanı Günther Oettinger'e bir mektup yazarak, hayat kadınları yasasında değişiklik yapılmasını istedi. Sivil örgütün sözcüsü Beate Pollert-Ebinger, yasada değişiklik yapılana kadar eylemlerine devam edeceklerine ve siyasilere baskı yapmaya devam edeceklerini söyledi.
5
Almanya'nın en muhafazakar eyaletlerinden biri olarak bilinen Baden-würtemberg'de içişleri bakanı, apartmandan bozma genelevlerin açılmaması için yasada değişiklik yapacaklarını açıkladı.
6
7
8

Son Dakika Kasaba Bu Kadınlara Savaş Açtı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement