Kaşlarıyla Dikkatleri Çeken Natalie Castellar'dan 20 Kare - Son Dakika

Kaşlarıyla Dikkatleri Çeken Natalie Castellar'dan 20 Kare

14.11.2016 11:44

1
Kalın ve gür kaşlarıyla sosyal medyada acımasızca dalga geçilen Porto Rikolu model Natalie Castellar'a (17) dünyaca ünlü markalardan iş teklifleri yağıyor.

2
Sosyal medyada alay konusu olan genç kız, daha şimdiden NARS ve Mansur Gavriel gibi dünyaca ünlü markalardan fotoğraf çekimi teklifleri aldı.

3
Dünyanın en çok kazanan mankenlerinden Cara Delevigne de kalın kaşları ve kendine has güzelliği sayesinde kısa sürede üne kavuşmuştu.

4
W dergisine konuşan güzel model, “Küçükken bile kaşlarımla ilgili hep alay konusu oldum. Herkes onların ne kadar kalın ve uzun olduğunu söyleyip benimle dalga geçiyordu. Bu nedenle kaşlarımı düzelttirme ihtiyacı hissettim. Ama şimdi bu eleştiriler umrumda bile olmuyor, çünkü kalın kaşlarım bana farklı bir hava katıyor ve beni diğer mankenlerden farklı kılıyor” dedi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kaşlarıyla Dikkatleri Çeken Natalie Castellar'dan 20 Kare - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu
Advertisement