İngiltere'nin Çok Konuşulan Eltileri Dedikodulara Son Noktayı Koydu! - Son Dakika

İngiltere'nin Çok Konuşulan Eltileri Dedikodulara Son Noktayı Koydu!

26.12.2018 14:46

Anlaşamadıkları söylenen Prens William'ın eşi Middleton ile Prens Harry'nin eşi Meghan Markle birlikte verdikleri pozlarla dedikoduları yalanladı.

1
İngiltere'nin Kraliyet ailesi Sandringham'da düzenlenen Noel kutlamasına katıldı. Kutlamada tüm gözler Middleton ile Markle'ın üzerindeydi.
2
Kilise Günü adlı törende, Kraliçe ile Prens Charles'ın yanı sıra Prens William ile eşi Kate Middleton, Prens Harry ile eşi Meghan Markle en dikkat çeken isimler oldu.
3
Kraliyet ailesi, St Mary Magdalene Kilisesi'nde yapılan ayin öncesi halkı selamladı.
4
Dünyanın en meşhur eltileri her ne kadar modaya yön vermeleriyle sık sık anılsa da basında birbirini çekemeyen iki gelin olarak son günlerde karşımıza çıkan Kate Middleton ile Meghan Markle törenin parlayan yıldızı oldu.
5
Anlaşamadıkları yönünde dedikodular çıkan iki düşesin, yol boyunca sohbet edip şakalaştıkları objektiflere takıldı.
6
İkili arasındaki anlaşmazlığın boyutunun gün geçtikçe büyüdüğünü hatta Meghan Markle ve Prens Harry'nin Kensington Sarayı'ndan taşınacakları öne sürülmüştü. Middleton ile Markle'ın son görüntüleri ortaya atılan haberlerin hepsini yalanladı.
7
Saraydan taşınma nedenleri arasında kardeşler Prens William ile Prens Harry'nin de anlaşamaması gösterilmişti.
8
Son görüntülerle haberlerin asılsız olduğu iddia edilse de, çiftlerin Noel kutlamasında bir araya gelmelerinin, Kraliçe'nin ve Prens Charles'ın aileyi bir araya getirme isteği olduğu öne sürüldü.
9
Kraliyet ailesine yakın kaynakların Daily Mail'e aktardığı bilgiye göre ise, Kilise Günü'nde, aile üyeleri arasında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildi.
10
Kraliyet'in iki güzel kadını Meghan Markle ile Kate Middleton, törenin yapılacağı kilise girişinde kendilerini bekleyen halkla sohbet ederek çiçek hediyelerini kabul etti. Noel kutlamaları sırasında, Middleton ile Markle'ın, ortaya atılan iddialara karşılık neşeli tavırları gözlerden kaçmadı.
11
Kilise önünde yapılan yürüyüşe Kraliçe'nin eşi Prens Philip ile Prens Charles'ın eşi Camilla Parker katılmayarak kısa yoldan kiliseye gitmeyi tercih ettiler.
12
Kilise Günü'ne katılanlar arasında; Peter Phillips, kızları Savannah ve Isla, Prenses Beatrice, Prenses Eugenie de vardı.
13
Kilise Günü'ne katılanlar arasında; Peter Phillips, kızları Savannah ve Isla, Prenses Beatrice, Prenses Eugenie de vardı.
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika İngiltere'nin Çok Konuşulan Eltileri Dedikodulara Son Noktayı Koydu! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı