Son Dakika Haberleri: Kate Middleton İlk Kez Kamera Karşısında

Kate Middleton İlk Kez Kamera Karşısında

6 yıl önce

1
İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gelini Kate Middleton ikinci bebeğine hamile olduğu açıklandıktan sonra ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı.

2
32 yaşındaki Middleton, 'Hyperemesis gravidarum' adı verilen ve günlük hayatını etkileyen mide bulantıları yüzünden bir süredir dinleniyordu.

3
Güzel gelin, Singapur Başbakanı'nı Tony Tan Keng Yam'ın Buckingham Sarayı'nı ziyareti sırasında düzenlenen törende eşi Prens William'ın yanında yer aldı.

4
Her zamanki gibi şık giysiler içinde olan Kate Middleton yüzünden gülümsemesini de eksik etmedi.

5
Evlendikten sonra Cambridge Düşesi unvanını alan Middleton'ın zaman zaman durgunlaştığı, yüzünün asıldığı ve ayakta zor durduğu da dikkatlerden kaçmadı.

6
13 haftalık hamile olan Middleton'ın ikinci bebeğini 2015 yılının Nisan ayında dünyaya getireceği açıklandı.

7
Middleton törende favori tasarımcısı olan Alexander McQueen'in imzasını taşıyan bir kıyafet giydi.

8
Kate Middleton'ın tören esnasındaki fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 21.10.2014 05:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Bambaşka biri oldu