Kate Middleton'ın Sarayda Krize Neden Olan 9 Hareketi - Son Dakika

Kate Middleton'ın Sarayda Krize Neden Olan 9 Hareketi

21.11.2016 10:43

1
İnternetteki radar adlı site Cambridge Düşesi Middleton'ın yarattığı ve Kraliçe 2. Elizabeth'i uykusuz bırakan büyük ve küçük çaplı skandalları derledi. Tüm bunlar Prens William ile evlenerek geleceğin kraliçesi unvanı olmaya hak kazanan Kate Middleton ile ilgili bugüne kadar fazla bilinmeyen gerçekleri de ortaya çıkardı.

2
Tatilde üstsüz yakalandı
Tatilde üstsüz yakalandı
Kate Middleton. 2012 yılında kocası Prens William ile birlikte çıktığı tatilde üstsüz biçimde objektiflere takıldı. Çekilen o görüntülerin yayınlanması İngiltere'de engellense de tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından görüldü.

3
Alt bikinisiz yakalandı
Alt bikinisiz yakalandı
Elbette bu fotoğrafları gören Kraliçe Elizabeth büyük bir dehşete kapıldı. Saray, daha bu şokun etkisini tam olarak atlatamamışken bu kez de Kate Middleton'ın bu kez bikinisinin altını giymediği bir sırada çekilen pozları ortaya çıktı. Saray, yine bu görüntülerin yayınlanmaması için büyük bir çaba sarf etti. Tüm bunlar da Kraliçe 2. Elizabeth için uykusuz gecelerinin ikiye katlanması demekti.

4
Aynı kıyafetleri tekrar tekrar giyiniyor
Aynı kıyafetleri tekrar tekrar giyiniyor
Kate Middleton, genellikle katıldığı etkinliklerde bir giydiği kıyafeti bir süre sonra tekrar giyiyor. İlk bakışta tutumlu olarak nitelendirilse de onun da Buckingham Sarayı'nı dehşete sürükleyen harcamaları da var.

5
Tadilat için 6 milyon dolar harcadı
Tadilat için 6 milyon dolar harcadı
Kocası ve çocuklarıyla birlikte yaşadığı Kensington Sarayı'nın tadilatı için 5.9 milyon dolar harcadı.

6
Kır evi için 2 milyon dolar harcadı
Kır evi için 2 milyon dolar harcadı
Kraliçe, Prens William ile Kate Middleton'a kır evi Anmer Hall'u hediye etti. Ancak çift, buranın restorasyonu için de 2 milyon dolar harcadı. Bu harcamanın bir kısmı evin bahçesine eklenen tenis kortu için yapıldı.

7
Aksanı Kraliçe Elizabeth'i rahatsız ediyordu
Aksanı Kraliçe Elizabethi rahatsız ediyordu
Kate Middleton'ın Saray'ı rahatsız eden başka özellikleri de vardı: Örneğin aksanı. Bu yüzden Prens William ile evlenmeden önce konuşma koçu Anthony Gordon Lennox'dan özel dersler aldı.

8
Helikoptere binmek için 10 milyon dolar harcandı
Helikoptere binmek için 10 milyon dolar harcandı
Middleton ve Prens William bir keresinde Kensington Sarayı'ndan Anmar Hall kır evine gitmek için kiraladıkları bir helikopter için 10 milyon dolar harcadı. Bu durum bir dönem İngiltere'de bazı kesimleri kızdırmıştı.

9
Kate Middleton ne yaparsa yapsın Saray'da bazı kişiler tarafından evlilik sayesinde toplumsal statü basamaklarını tırmanan sıradan bir genç kadın olarak görülmekten kurtulamıyor.

10
Halktan gelmiş olması sarayda rahatsızlık yaratıyordu
Halktan gelmiş olması sarayda rahatsızlık yaratıyordu
Böyle düşünenlerin başında da Kraliçe geliyor elbette. Öyle ki torunu Prens William'ın; halktan bir kız olan karısıyla arasındaki mesafeyi korumak için yeni protokol kuralları bile yarattı. Kate Middleton'a doğuştan prenses olanlarla arasındaki farkı her zaman hatırlatan kurallar bunlar. Kraliçe'nin torunları Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie'nin yanında bile Kate Middleton'ın uyması gereken protokol kuralları var.

11
Yaşadığı kıyafet skandalları
Yaşadığı kıyafet skandalları
Kate Middleton birkaç yıl önce çıktığı resmi gezilerde seçtiği kıyafetler yüzünden zor anlar yaşamıştı. Rüzgarın azizliğine uğrayan etekleri özellikle Saray'ın huzurunu kaçırdı. Middleton elbise seçiminde bile orta sınıf geçmişinin alışkanlıklarını takip etmekle suçlandı. Bu küçük çaplı elbise skandallarının ardından özellikle resmi görevlerde giyeceği kıyafetlere Kraliçe el attı. Middleton'ın giyeceği tarz ve etek boyları yeniden belirlendi. Gardrobunun seçiminde Kraliçe'nin görevlendirdiği bir danışman yer almaya başladı.

Son Dakika Kate Middleton'ın Sarayda Krize Neden Olan 9 Hareketi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı