Kate Winslet, genç bir rol arkadaşına araba bagajında sevişme dersi verdi - Son Dakika

Kate Winslet, genç bir rol arkadaşına araba bagajında sevişme dersi verdi

12.02.2021 17:27

Ünlü İngiliz oyuncu Kate Winslet, Mare of Easttown dizindeki genç bir rol arkadaşına cinsel içerikli bir sahnede yardımcı olmak için araba bagajında ders verdi. Dizide Angourie Rice'ın annesi rolünü canlandıran Winslet, genç oyuncuya cinsel ilişki sahnesi koçluğu yapıyor.

1
Başrollerinde Kate Winslet, Guy Pearce ve Julianne Nicholsan gibi usta isimlerin yer aldığı Mare of Easttown dizisinde genç oyuncular, meslek uzmanlarından çeşitli alanlarda tavsiyeler alıyor.
2
Genç oyuncu Angourie Rice, öpüşme sahnesi için usta oyuncu Kate Winslet'tan destek aldı. 45 yaşındaki aktris, dizide kızını canlandıran 20 yaşındaki oyuncuya gönüllü cinsel ilişki sahnesi koçluğu yaptı.

3
Kate Winslet, katıldığı pir podcast programında cinsel içerikli bir sahne için koçluk yaptığı sırada araba bagajında ders verdiğini söyledi.
4
Dizideki kızını canlandıran Rice'ın gergin olduğunu fark eden Winslet, ona "Sana yardımcı olmak için buralarda olacağım ve setten ayrılmayacağım." dediğini belirtti.
5
Cinsel içerikli sahnelerin çekimi hakkında konuşan ünlü oyuncu, yönetmenler için " Bazen yönetmenler, sadece öpüşme olsa bile samimi sahneler hakkında oyuncularla iletişim kurmaktan çekiniyor." dedi.
6
7
8
9
10

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Kate Winslet, genç bir rol arkadaşına araba bagajında sevişme dersi verdi - Son Dakika


Advertisement