Katie Price'ın geçirdiği kaza yüzünden bir gecede hayatı değişti: Artık yürüme engelliyim - Son Dakika

Katie Price'ın geçirdiği kaza yüzünden bir gecede hayatı değişti: Artık yürüme engelliyim

05.02.2021 14:21

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye gelen ve iki bacağını kıran Katie Price, artık hiçbir zaman eskisi gibi olamayacağını belirtti. Kendisini "yürüme engelli" olarak kaydettirdiğini açıklayan Price, "Bir bacağım, konulan metal yüzünden diğerinden daha uzun. Bu yüzden yürürken topallıyorum" dedi.

1
Geçen ağustos ayında, sevgilisi Carl Wood ve çocuklarıyla birlikte Türkiye'ye hem estetik operasyon için hem dişlerini yeniletmek için Türkiye'ye gelmişti. Price, bu arada tatil yapacak fırsatı da bulmuştu.
2
YEDİ METRELİK DUVARDAN DÜŞTÜ
YEDİ METRELİK DUVARDAN DÜŞTÜ
Ancak bu tatil sırasında bütün planlarını ve görünüşe göre hayatını da değiştiren bir kaza geçirdi. Bir gece, 7 metrelik bir duvardan düştü ve iki ayak bileğini de kırdı. Ardından 8 saat süren bir operasyon geçirdi. O operasyonun ardından bir süre yürüyemedi, sonra da aparatlar kullanarak yürümeye başladı.
3
YÜRÜME ENGELLİ OLARAK KAYDEDİLDİ
YÜRÜME ENGELLİ OLARAK KAYDEDİLDİ
Katie Price, İngiliz The Sun gazetesine verdiği röportajda hiçbir zaman eskisi gibi olamayacağını belirterek kendisini "yürüme engelli" olarak kaydettirdiğini açıkladı. Price, geçirdiği son altı ayı da özetledi.
4
HER İKİ BACAĞINDAN OPERASYON GEÇİRDİ
HER İKİ BACAĞINDAN OPERASYON GEÇİRDİ
Price, her iki bacağının da sürekli olarak ağrıdığını, bir ördek gibi yürüdüğünü söyledi. Yıldız, gün içinde en çok 20 dakika yürüyebildiğini de sözlerine ekledi. Katie Price "Asla eskisi gibi olmayacağım. Bir bacağım, konulan metal yüzünden diğerinden daha uzun. Bu yüzden yürürken topallıyorum" dedi.
5
ELEKTRİK ÇARPMIŞ GİBİ
ELEKTRİK ÇARPMIŞ GİBİ
Price, kazadan ve geçirdiği operasyonlardan sonra bacaklarında sürekli acı hissettiğini ve bu acının ayaklarından başlayan bir elektrik çarpması şeklinde olduğunu da ekledi. Yıldız, bağımlı olmaktan korktuğu için artık ağrı kesici kullanmadığını da sözlerine ekledi.
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR
500

Son Dakika Katie Price'ın geçirdiği kaza yüzünden bir gecede hayatı değişti: Artık yürüme engelliyim - Son Dakika


Advertisement