Katil en yakını! Kuzeniyle evlenmek istemeyen genç kadını sokak ortasında bıçaklayarak öldürdüler - Son Dakika

Katil en yakını! Kuzeniyle evlenmek istemeyen genç kadını sokak ortasında bıçaklayarak öldürdüler

01.09.2021 11:15

Irak'ın başkenti Bağdat'ta yaşayan 30 yaşındaki Nourzan Al-Shammari isimli kadını ailesi kuzeni evlendirmek istedi. Daha önce evlenip boşanmış olan Nourzan, bu evliliğe karşı çıkınca iş çıkışı, üç kişinin bıçaklı saldırısına uğradıktan sonra hayatını kaybetti.

1
Saldırganlardan bir tanesi genç kadının öz kardeşi diğer ikisi ise kuzenleri çıktı. Nourzan'ın öldürülmesinin ardından birçok kesimden kınama ve tepki geldi.
2
Kardeş, polis tarafından gözlatına alınırken iki kuzenin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

3
İçişleri Bakanlığı Enformasyon Direktörü Tüm General Saad Maan, yaptığı açıklamada olayla ilgili birçok kişinin gözaltına alındığını söyledi, fakat gözaltına alınan kişilerin isimlerini açıklamadı.
4
Cinayet anına ait görüntüler emniyet tarafından yayınlandı. Yerel kaynaklar, Nourzan'ın 13 yaşındayken evlendirildiğini bildirdi.

5
Talihsiz kadın boşanınca amcası kendisini oğluna istedi. Kuzeni ile evlenmek istemediği için tehdit edilen Nourzan, sosyal medya hesabından kendini güvende hissetmediğini söylemişti.
6
7

Son Dakika Katil en yakını! Kuzeniyle evlenmek istemeyen genç kadını sokak ortasında bıçaklayarak öldürdüler - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
500
Advertisement