Katilin Cep Telefonundan 2 Bin Kadın Fotoğrafı Çıktı - Son Dakika

Katilin Cep Telefonundan 2 Bin Kadın Fotoğrafı Çıktı

05.11.2014 08:47

1
Geçtiğimiz gün Hong Kong'daki lüks dairesinde 2 Endonezyalı hayat kadınının cesedi bulunan İngiliz Cambridge mezunu bankacı Rurik Jutting'in (29) cep telefonunu inceleyen polisler, telefonda 2000'den fazla kadın fotoğrafı buldu. Fotoğrafların bazılarının yara-bere içindeki kadınlara ait olduğu belirtildi.

2
Cep telefonundaki kadınların kimlikleri ise henüz belirlenemedi.

3
Hong Kong polisi bu görüntülerde yer alan kadınların sağ olanlarının polisle temasa geçmelerini ya da tanıyan, bilen yakınlarının şayet kayıplarsa polise bilgi vermelerini istedi.

4
Diğer yandan Bank of America Merrill Lynch'teki işinden ayrılmadan önce senede 350 bin sterlin kazanan Jutting'in kadınları öldürmeden önce evinde günlerce cinsel ilişki, alkol ve uyuşturucu partileri düzenlediği, 1 gecede 10 bin sterlin harcayarak âlem yaptığı açıklandı.

5
Jutting'in öldürdüğü 25 yaşındaki Sumarti Ningsih'in ailesi ise “O adama idam cezası istiyoruz” açıklaması yaptı.

6
29 yaşındaki Cambridge mezunu İngiliz bankacı Barclays Bank'ta çalışırken aldığı transfer teklifiyle Bank of America Merryl Linch'in Hong Kong şubesinde üst düzey göreve başladı.

7
Hong Kong'un lüks semtinde 40 katlı rezidansın 31'inci katında oturan bankacı Jutting'in komşuları, son günlerde daireden gelen alışılmadık kötü kokular üzerine polise başvurdu.

8
Hong Kong polisi bu ihbar üzerine sabah saat 04.00 sıralarında bankacının dairesine gelerek arama yaptı. Aramada 25 yaşındaki Endonezyalı Sumarti Ningsih'in elleri ve ayakları iple bağlanmış, boynu kesilmiş şekilde, çıplak cesedi evin banyosunda üstü havlıyla örtülmüş ve bir halıya sarılmış şekilde bulundu.

9
Polis, dairede yaptığı araştırmada, balkondaki bir siyah bavulun içinde de, yine el ve ayakları bağlı, kafası kesik bir çıplak kadın cesedi daha buldu.

10
Bankacı Jutting'in cep telefonunu inceleyen dedektifler, telefonda farklı çıplak kadın görüntüleri ve cesetlerin videolarını buldu. Yetkililer yaptıkları açıklamada telefondaki görüntülerden, 29 yaşındaki Cambridge mezunu bankacının dairesinde bulunan 2 fahişe cesedinin yanında, çok sayıda başka kadını da öldürmüş olabileceğini, bir seri katil olabileceğini bildirdiler.

11
Çifte cinayetle suçlanan Jutting, 10 Kasım'da ilk duruşmasına çıkacak.

12
İş arkadaşlarına “deli bir psikopat” olduğunu söyleyen bir e-mail gönderen Rurik'in iki yıl kadar önce nişanlısı tarafından aldatıldığı, cinayeti de bu yüzden işlemiş olabileceği söyleniyor.

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

YORUMLAR
500

Son Dakika Katilin Cep Telefonundan 2 Bin Kadın Fotoğrafı Çıktı - Son Dakika


Advertisement