Katy Perry: Erkeğe İhtiyacım Yok - Son Dakika

Katy Perry: Erkeğe İhtiyacım Yok

06.08.2014 16:47

1
Katy Perry, Rolling Stone'un Ağustos sayısındaki coşkulu açıklamalarıyla gündem oldu.

2
Perry yaptığı açıklamada "Bir erkeğe ihtiyacım yok. Neil ve David bana yeter! 2014'teyiz! Gelecekte yaşıyoruz ve herhangi bir şeye ihtiyacımız yok. Olacağını da sanmıyorum ama bana yeter." dedi.

3
Katy Perry ne olur ne olmaz diye açıklamalarına şunları da ekledi: "Bir erkek düşmanı değilim. Erkekleri severim."

4
Annelikle de ilgili konuşan Perry, "Anneliği doğru zamanda yapmak istiyorum. Bu da önümüzdeki iki sene içinde mümkün gözükmüyor. Kız kardeşimin kendini çocuklarına nasıl adadığını, günün 24 saati onlarla nasıl ilgilendiğini görüyorum. Belki önümüzdeki beş yıllık plan dahilinde olabilir ama şu an yüzde yüz olarak dikkatimi buna veremeyeceğim. Çocuğumu turnelerime götürmek istemem" dedi.

5
Bu arada Perry, Russell Brand'le biten evliliği sonrasında ‘duygusal bir travma' yaşadığını da sözlerine ekledi: "Bir rüyada ölmek gibiydi. Ben bir peri masalındaydım ve sonrasında gerçekler öyle olmadı."

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Katy Perry: Erkeğe İhtiyacım Yok - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor