Son Dakika Haberleri: Katy Perry: Erkeğe İhtiyacım Yok

Katy Perry: Erkeğe İhtiyacım Yok

6 yıl önce

1
Katy Perry, Rolling Stone'un Ağustos sayısındaki coşkulu açıklamalarıyla gündem oldu.

2
Perry yaptığı açıklamada "Bir erkeğe ihtiyacım yok. Neil ve David bana yeter! 2014'teyiz! Gelecekte yaşıyoruz ve herhangi bir şeye ihtiyacımız yok. Olacağını da sanmıyorum ama bana yeter." dedi.

3
Katy Perry ne olur ne olmaz diye açıklamalarına şunları da ekledi: "Bir erkek düşmanı değilim. Erkekleri severim."


4
Annelikle de ilgili konuşan Perry, "Anneliği doğru zamanda yapmak istiyorum. Bu da önümüzdeki iki sene içinde mümkün gözükmüyor. Kız kardeşimin kendini çocuklarına nasıl adadığını, günün 24 saati onlarla nasıl ilgilendiğini görüyorum. Belki önümüzdeki beş yıllık plan dahilinde olabilir ama şu an yüzde yüz olarak dikkatimi buna veremeyeceğim. Çocuğumu turnelerime götürmek istemem" dedi.

5
Bu arada Perry, Russell Brand'le biten evliliği sonrasında ‘duygusal bir travma' yaşadığını da sözlerine ekledi: "Bir rüyada ölmek gibiydi. Ben bir peri masalındaydım ve sonrasında gerçekler öyle olmadı."

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 06.08.2014 04:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!