Kaya Çilingiroğlu: Mastürbasyon Sahnesinde Delirdim! - Son Dakika

Kaya Çilingiroğlu: Mastürbasyon Sahnesinde Delirdim!

20.12.2014 16:10

1
Hülya Avşar'ın TV8 ekranlarında yayınlanan yeni programının ilk konuğu eski eşi Kaya Çilingiroğlu oldu. Programda ikili evliliklerinden, kızları Zehra'ya, Çilingiroğlu'nun Avşar'ı aldatarak yeniden evlendiği Feraye Tanyolaç'a kadar her konuyu konuştular. İşte Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun konuşmalarından satır başları;

2
Avşar'ın “Yoruldun mu hiç beraberliğimizden?” sorusuna “Kolay bir şey değil seninle birlikte olmak. Sonradan öğrendim ki, evime girip çıkan arkadaşlarımın senden hoşlandığını. Sen çok güzeldin” demesi, Avşar'ı şaşırttı. Avşar da bu iltifatın üzerine eski eşine iltifatta bulundu. “Senden sonra hayatıma bir kişi girdi. Bulunduğun ortamda nasıl davranılması gerektiğini biliyordun. Yıllar önce Ricky Martin'in poposuna elim değdi demiştim hep. Halbuki vurmuştum yani.

3
Normalde hiçbir koca kabul etmezdi. Ben eve gelirken tedirgindim. Sen çok hoş karşılamış ve ‘Güzel bir reklam olmuş' demiştin. Sen farklıydın Kaya” diyerek “Hayatımın en güzel yılları seninle geçti” dedi. Çilingiroğlu ise onay vererek “Biz şu an bile kavga edebiliyoruz." şeklinde cevap verdi.

4
Samimiyet sağlanan programda Çilingiroğlu, eski eşine “Seni deliler gibi seviyordum” diyerek kıskançlıklarını anlattı. “Sana bir gün Antalya'da mesleğini bırak demiştim. Bir adam bir aşk için. Çalıştığın filmin setini bastım çünkü seni deliler gibi seviyordum. Mastürbasyon sahnesi sonrası seni 300 km hızla Zonguldak'a götürmüştüm. Nasıl kıskanıyordum” dedi.

5
Hülya Avşar eski eşinin kendisini aldatarak başka bir evlilik yaptığını vurguladı. “Bir erkek neden karısını aldatır?” sorusunu yöneltti. Çilingiroğlu ise “Genetik olabilir, bir hastalık olabilir, karısında bulamadığını dışarıda buluyordur.

6
Karısını taşıyamıyordur. Aşağılık kompleksine girer ve kendi mutluluğunu başka yerde arar. Onun canını acıtmak için. Ama benim seni aldatmış olmam bunların hiç biri yüzünden değil. Anormallik bendeymiş, olmadı ikinci evliliğimde olmadı işte gördün. Büyük yemin ettim bir daha evlenmemeye. Eğer böyle bir şeye kalkışırsam bana bunu hatırlat” diyerek evliliğin kendisine göre bir şey olmadığını söyledi.

7
Avşar bir an “Boşandığına pişman oldun mu len?” diyerek en çok merak ettiği sorunun cevabını duymak istedi. Eski eşi ise ”Zehra doğana kadar ve doğmadan diye ikiye ayırıyorum evliliğimizi. Zehra'dan öncesi için pişmanım, Zehra'dan sonrası için geç bile kalmışım diyorum. Ben pişman olmayan bir adamım. Zehra doğmadan önce seni aldatmış olsaydım pişmanlık duyardım. Zehra doğduktan sonra tüm hayatını ona adadın, ilgi odağında ben yoktum.

8
Çilingiroğlu daha sonra: "Zehra'dan sonra yaşadığımız fikir ayrılıkları sebep oldu bizim ayrılmamıza” açıklamasında da bulundu. Avşar'ın ‘başkasından da olsa iyi ki çocuğun var' sözleri üzerine oğlu Hüseyin Kaya'dan konu açtı. Küçük Kaya dediği Hüseyin'i özlediğini belirten Avşar “Küçük Kaya'yı annesi mi izin vermiyor benim görmeme? Öpüyor beni, sarılıp boynuma. Çatlasın annesi. Ben kimim diyorum Zehra'nın annesi. Başkasından da olsa iyi ki çocuk yapmışsın” diyerek Feraye Tanyolaç'ı kızdıracak sözlerde bulundu.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

YORUMLAR
500

Son Dakika Kaya Çilingiroğlu: Mastürbasyon Sahnesinde Delirdim! - Son Dakika


Advertisement