Son Dakika Haberleri: Kaybettiği Annesini Unutamayınca Kendine Bunu Yaptı!

Kaybettiği Annesini Unutamayınca Kendine Bunu Yaptı!

4 gün önce

Antalya'da yaşayan 59 yaşındaki Paul Ellen, vücudunu kaplayan dövme ve piercinglerle herkesi şoke ediyor. Paul'un görüntüsünün ardındaki hüzünlü hikaye ise göz yaşartıyor.

1
Paul Ellen'ın bu denli değişiklik yapmasının sebebi acısını unutmak. Nasıl yani? dediğinizi duyar gibiyiz. Paul, dövme yaptırdıkça rahatlama hissi duyduğu için vücudunu rengarenk boyattığını söylüyor. Bu radikal değişime ise 2008 yılında başlamış.
2
Antalya'nın Manavgat ilçesinde tatil yapan İngiliz Paul Allen, tüm vücudunu kaplayan dövmeleriyle ilgi odağı oldu. Allen, 10 yıl önce annesini kaybettiğini, üzüntüsünden vücuduna dövme yaptırmaya başladığını söyledi.
3
Side turizm bölgesindeki 5 yıldızlı otelde kız arkadaşıyla tatil yapan Paul Allen, bütün vücuduna yaptırdığı dövmelerle yerli- yabancı turistlerin dikkatini çekti. Kollarının, bacaklarının ve vücudunun tamamının yanı sıra yüzü ile başı da yaptırdığı renkli dövmelerle kaplı olan Allen, 10 yıl öncesine kadar vücudunda dövme bulunmadığını söyledi.
4
Annesini 2008 yılında kaybettiğini anlatan Allen, acısını unutmak için arkadaşının önerisiyle vücuduna dövme yaptırmaya başladığını kaydetti. Dövme yaptırdıkça rahatlama hissi duyduğunu dile getiren Allen, "Geçen 10 yılda ellerim ve ayaklarım dahil vücudumun her yerine dövme yaptırdım" dedi. Antalya'ya kız arkadaşının önerisiyle ilk defa tatile geldiğini anlatan Paul Allen, Side'yi sevdiğini söyledi. Sadece 5 günlük tatil yapabildiklerini kaydeden Allen; Apollon Tapınağı'nı, antik tiyatroyu, müzeler ile diğer yerleri gezdiğini ve alışveriş yaptığını belirtti. Dergi ve broşürlerden Antalya'da gezilecek çok fazla yer olduğunu gördüğünü dile getiren Paul Allen, gelecek yıl tatillerini yine burada yapacaklarını söyledi.

YORUMLAR (37)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın Gözde Güzeliydi, Şimdi Pazar Tezgahında Satış Yaparak Geçiniyor Büyük Beden Model Victoria's Secret'a Boykot Başlattı! Popstar'ın Unutulmaz İsmi 105 Bayhan'ın Son İmajı Şaşırttı! Türkiye'nin Gururu Emine, Dünya Gençler Şampiyonasına Köyde Hazırlanıyor Kendisini Mutlu Eden Erkeğe Servet Verecek Ama Bir Şartla!