Kaygısızlar Dizisinin Eleman'ı ve Burcu'su Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika

Kaygısızlar Dizisinin Eleman'ı ve Burcu'su Şimdi Ne Yapıyor?

22.11.2018 13:47

Bir zamanların en çok izlenen TV dizisi Kaygısızlar'ı hatırladınız mı? Kaygısızlar'ın iki oyuncusu Yalçın Avşar ve Damla Özen'in yıllar sonraki hali şaşırtıyor.

1
Kaygısızlar'da 'Eleman' rolünü canlandıran Yalçın Avşar.
Kaygısızlarda Eleman rolünü canlandıran Yalçın Avşar.
Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kaygısızlar 3 kadın, 1 adam ve 36 çocuğun komik hikayesini anlatıyordu. 40 kişilik nüfusla askerlik arkadaşı İsmail'in evine taşınan Memnun'un en büyük oğlu olan Eleman ise o dönem fenomen olmuştu.
2
Yalçın Avşar, henüz çocukken tanıştı beyaz perdeyle. Konusu İsveç'te geçen bir filmde 7 yaşındaki bir çocuğu canlandırıyordu. Ama aslında 14 yaşındaydı.
3
İşte fenomen dizide Eleman'ın, aşık olduğu Burcu'nun büyük değişimi...
İşte fenomen dizide Elemanın, aşık olduğu Burcunun büyük değişimi...
1974 doğumlu Damla Özen, tiyatro ve dizi oyuncusu. En çok, Kaygısızlar dizisindeki Burcu karakteriyle tanındı. Oynadığı diğer diziler arasında Yılan Hikayesi ve Büyük Yalan da var.
4
Çocukta büyüme gelişme hormonları çalışmıyordu. Türkiye'de tedavi imkansız, ilaçlar ise çok pahalıydı. Bu kadavradan alınan emzimlerle yapılan bir ilaçtı.
5
Tüm ülke, yoksul bir Türk ailesinin evladı olan küçük Yalçın'ın derdine çare aramaya başladı. Kısa süre sonra 2 yaş büyük ağabeyinin de aynı derdin kurbanı olduğu ortaya çıktı.
6
O sırada İsveç'te defalarca banka soymuş, yıllarca hapis yatmış, dışarı çıkınca hayatını anlatan kitap yazarak servete kavuşmuş ünlü gangster Tore Karte, tövbekar olmuş, servetini yardım kuruluşlarıyla paylaşmaktaydı.
7
Yalçın'ın oynadığı rolü izlemiş hayran olmuş, durumuna kederlenmişti. 1982'de Yalçın'ın pahalı tedavisini üstlendi ve bu girişimi ülke çapında sansasyon yarattı. Tedavi olan Avşar Türkiye'ye döndü ve oyunculuğa devam etti.
8
İşte Avşar'ın son hali...
9
10
11
12
13
Bunu öğrenen İsveçliler, şaşkınlık yaşamıştı. İşte o küçük Yalçın ile ağabeyi Şevket Yalçın, İsveçli "gangster" yardımıyla cücelik tedavisi görüp, "dev aktör" oldular.
14
15
En son 2012 yapımı htr2b Dönüşüm isimli Türk filminde yer alan 44 yaşındaki oyuncu, Karma Drama isimli tiyatro ve gösteri şirketinin kurucu ortakları arasındadır.
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kaygısızlar Dizisinin Eleman'ı ve Burcu'su Şimdi Ne Yapıyor? - Son Dakika


Advertisement