Kayınpederine doğum günü sürprizi yapmak isterken canından oldu! - Son Dakika

Kayınpederine doğum günü sürprizi yapmak isterken canından oldu!

06.10.2019 15:11

ABD'de yaşayan 61 yaşındaki Richard Dennis, kendisine doğum günü sürprizi yapmak için çalıların arasına saklanan 37 yaşındaki damadını, hırsız sanıp öldürdü.

1
ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki Christoper Bergan, Norveç'ten Florida'ya döndüğünü, 61 yaşındaki kayınpederi Richard Dennis'e doğum günü sürprizi yapmak için kimseye söylemedi.
2
Kapıyı açıp bir süre etrafa bakınan kayınbaba, ''Doğum günün kutlu olsun'' diyerek çalılıkların arasından fırlayan damadını, panik yapıp belindeki silahla kalbinden vurdu.

3
Olay yerine gelen polis ekipleri, soruşturmada olayın tamamen trajik bir kaza olduğunu söylerken, Savcı Amber Roland, damadını yanlışlıkla öldüren Dennis hakkında herhangi bir soruşturma açılmayacağını ve aile için dua etmekten başka yapacak birşey olmadığını söyledi.

4
Bergan, perşembe akşamı, kayınpederi Richard Dennis'in ziline basıp çalılıkların arasına saklandı.

5
Oracıkta can veren adamın, kızının kocası olduğunu fark eden Richard Dennis, yaptığı hata karşısında üzüntüden kahroldu.

Son Dakika Kayınpederine doğum günü sürprizi yapmak isterken canından oldu! - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • mehmet: kayınpeder mi? kayın kelimesi Türkçe, peder kelimesi gavurca, olmadı şimdi. kayın-ata/kaynata (veya kayınbaba)en doğrusu ama halkımız bunu anlamıyor, yabancı kelime hayranlığı çok yaygın olduğu için Türkçeden uzaklaşıyoruz. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum