Son Dakika Haberleri: Kayınpederine doğum günü sürprizi yapmak isterken canından oldu!

Kayınpederine doğum günü sürprizi yapmak isterken canından oldu!

7 gün önce

ABD'de yaşayan 61 yaşındaki Richard Dennis, kendisine doğum günü sürprizi yapmak için çalıların arasına saklanan 37 yaşındaki damadını, hırsız sanıp öldürdü.

1
ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki Christoper Bergan, Norveç'ten Florida'ya döndüğünü, 61 yaşındaki kayınpederi Richard Dennis'e doğum günü sürprizi yapmak için kimseye söylemedi.
2
Bergan, perşembe akşamı, kayınpederi Richard Dennis'in ziline basıp çalılıkların arasına saklandı.

3
Kapıyı açıp bir süre etrafa bakınan kayınbaba, ''Doğum günün kutlu olsun'' diyerek çalılıkların arasından fırlayan damadını, panik yapıp belindeki silahla kalbinden vurdu.

4
Oracıkta can veren adamın, kızının kocası olduğunu fark eden Richard Dennis, yaptığı hata karşısında üzüntüden kahroldu.
5
Olay yerine gelen polis ekipleri, soruşturmada olayın tamamen trajik bir kaza olduğunu söylerken, Savcı Amber Roland, damadını yanlışlıkla öldüren Dennis hakkında herhangi bir soruşturma açılmayacağını ve aile için dua etmekten başka yapacak birşey olmadığını söyledi.
Haber Yayın Tarihi: 06.10.2019 03:11 

YORUMLAR (3)
  • mehmet: kayınpeder mi? kayın kelimesi Türkçe, peder kelimesi gavurca, olmadı şimdi. kayın-ata/kaynata (veya kayınbaba)en doğrusu ama halkımız bunu anlamıyor, yabancı kelime hayranlığı çok yaygın olduğu için Türkçeden uzaklaşıyoruz. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor