Son Dakika Haberleri: Kayınpeder Nurettin Uçar, Ece Erken'i Reddetti

Kayınpeder Nurettin Uçar, Ece Erken'i Reddetti

5 yıl önce

1
Ece Erken sevgilisi Serkan Uçar ile dün nikâh masasına oturdu. Evlilik haberinin ardından baba Nurettin Uçar, "Ece gelinimiz olamaz!" diyerek Ece Erken'i reddetti.
2
Dün İzmir'de Konak İlçe Nüfüs Müdürlüğü'nde gerçekleşen nikâhta çiftin şahitliklerini işletmeci Savaş Aksu, Alişan ve Kasımpaşa Spor'un kalecisi İlker Avcıbay yaptı. Erken, daha önce Tuncer Öztarhan'la 2 yıl evli kalmış ve boşanmıştı.
3
Ece Erken'in nikâh sonrası sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ise Uçar ailesini karıştırdı. Baba Nurettin Uçar, "Kimse istemiyor, sonu kötü bitecek. Bize hiç uyar mı? Hiç kimse o düğüne gitmeyecek. Gelin olarak kabul etmiyoruz." dedi.
4
Serkan Uçar'ın ağabeyi Servet Uçar ise babasının aksine, "Haberimiz vardı. Kendi aralarında bir tören istediler. Geldiklerinde ailemizle birlikte düğün yapacağız." dedi.
5
Baba Nurettin Uçar'ın evlilik haberini duyar duymaz Serkan Uçar'ın şirket hesaplarına erişimini engellemek ve kredi kartlarını iptal etmek üzere talimat verdiği iddia edildi.
6
İşte Ece Erken ile Serkan Uçar çiftinin fotoğrafları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Haber Yayın Tarihi : 25.06.2014 07:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kızının Doğum Günü için Hurda Vosvos'u Baştan Yarattı! Son Hali İnanılmaz Game Of Thrones Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor Doğum Oranı Artsın Diye Tüm Çiftlere Ücretsiz Viagra Dağıtılacak! 107 Kilo Olunca Mankenliği Bırakmıştı, Podyumlara Geri Dönüyor Denizli'de Yürekleri Ağza Getiren Kare! Bahçeye Daldı, Kafese Sıkışıp Kaldı