FBI "İnsan kalıntıları keşfededildi" diyerek duyurdu! Karavan Kızı'ndan acı haber geldi - Son Dakika

FBI "İnsan kalıntıları keşfededildi" diyerek duyurdu! Karavan Kızı'ndan acı haber geldi

20.09.2021 09:19

Nişanlısı ile karavan gezisine çıktıktan sonra ortadan kaybolan 22 yaşındaki Gabrielle Petito'dan kötü haber geldi. Günlerdir aranan Petito'nun cansız bedenine ulaşıldı. FBI ülke basınında çıkan haberleri doğruladı. Dünyanın konuştuğu kayıp kız Gabrielle Petito'dan kötü haber geldi.

1
Günlerdir süren arama faaliyetleri sonucu 22 yaşındaki Petito'nun cansız bedenine ulaşıldı.
2
FBI Pazar günü, Wyoming milli parkında bulunan cesedin, erkek arkadaşıyla kros gezisinde kaybolan Long Island'lı Gabby Petito'nun kayıp cansız bedenine ait olduğunu doğruladı.
3
FBI adına konu ile ilgili açıklamalarda bulunan kıdemli bir ajan Charles Jones basına yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

4
FBI adına konu ile ilgili açıklamalarda bulunan kıdemli bir ajan Charles Jones basına yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

5
Kısa süre sonra Petito'nun babasından duygusal bir mesaj geldi. Kızının fotoğrafını paylaşan acılı baba "Dünyada iz bıraktı" notunu düştü.
6
NELER YAŞANMIŞTI?
NELER YAŞANMIŞTI?
Gabrielle Petito ve nişanlısı Brian Laundrie, dört aylık bir kros gezisi ve milli parklarda kamp yapmak için 2 Temmuz'da donanımlı minibüsleriyle yola çıkmış, Gabrielle, 11 Eylül'de, ailesinin 13 gündür kendisinden Haber alamaması sonra 'kayıp' olarak bildirilmişti.

7
NİŞANLISI ŞÜPHELERİN ODAĞINDA
 NİŞANLISI ŞÜPHELERİN ODAĞINDA
Gabrielle, erkek arkadaşı Laundrie Florida'daki evine onsuz döndükten tam on gün sonra, kayıp olarak bildirildi.
8
Gabrielle ile paylaştığı minibüsle Florida'ya giden Laundrie, bir avukat tuttu ve Gabrielle'in ailesine onu en son nerede gördüğünü söylemeyi reddetti.
9

Son Dakika FBI 'İnsan kalıntıları keşfededildi' diyerek duyurdu! Karavan Kızı'ndan acı haber geldi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
500
Advertisement