Kaynamış Patates Suyu Aç Karna İçtiğinizde 3 Günde 5 Kilo Verdiriyor - Son Dakika

Kaynamış Patates Suyu Aç Karna İçtiğinizde 3 Günde 5 Kilo Verdiriyor

08.06.2018 10:21

Kaynamış patates suyu içmek sadece zayıflatmakla kalmaz bunun yanı sıra birçok sağlık problemini ortadan kaldırır. Gelin hep beraber bu diyetin detaylarını ve daha nelere iyi geldiğini öğrenelim.

1
Patates suyu mide rahatsızlıklarına, kabızlık problemine, cilt hastalıklarına ve saç dökülmesi gibi sorunlara şifa olmaktadır. Yani patates suyu zayıflamanın yanı sıra size sağlıklı bir beden sağlar.

Patates suyu, zengin lif yapısı ve yağsız olması sebebiyle kilo vermede etkili bir araçtır. Herhangi bir sağlık probleminiz veya allerjiniz yoksa patates suyunu diyetinize ekleyebilir 3 günde 5 kilo verebilirsiniz. Bunun için;

2
Kabuklarını soyduğunuz patatesleri katı meyve sıkacağından geçirin. Tamamen suyunun çıktığına emin olun. Hazırladığınız bu suyu sabahları aç karnına bir çarbadağı olacak şekilde için.

3
Bunlara dikkat!
Bunlara dikkat!
Zayıflamak için patates suyu içtiğiniz bu evrede hayatınızdan karbonhidrat ve şekerli gıdaları yavaş yavaş çıkarmaya çalışın. Ağır yemeklerden ve rafine şekerden uzak durun. Bol bol sebze tüketmeye özen gösterin.

Diyetinize eklediğiniz patates suyu hızlı kilo vermenizi sağlarken aynı zamanda birçok sağlık problemine de çözüm oluyor.

4
Patates suyunun faydaları
Patates suyunun faydaları

Cildinizde bulunan sivilceleri, siyah noktaları ve gözaltı morluklarını yok eder

Uçuk ve ağız yaralarını tedavi eder.

Düzenli tüketildiğinde kanser hücrelerini öldürücü etkiye sahiptir.

Egzama ve cilt lekelerini geçirir.

Kolesterolü düşürücü etkisi vardır.

Son Dakika Kaynamış Patates Suyu Aç Karna İçtiğinizde 3 Günde 5 Kilo Verdiriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor