Kaza Geçirmiş İnsanları Bile Makyajla Yeniden Yaratıyor! - Son Dakika

Kaza Geçirmiş İnsanları Bile Makyajla Yeniden Yaratıyor!

25.10.2017 13:28

Doğru yapılmış bir makyaj çoğu zaman estetik operasyondan bile daha etkili olabiliyor. İşte bunun en güzel örneği Rus makyaj artistinin çalışmalarından geliyor...

1
Kadınlar, kendilerini aynada gördüğünde dahi tanıyamıyor ve büyük bir şaşkınlık yaşıyor…

2
3
4
Cilt kusurlarının yanında, yüzdeki yara ve yanık izlerini de sihirli dokunuşlarıyla yok eden Rus makyaj artisti makyajın bir kadının özgüveni için ne kadar güçlü bir alet olabileceğini gösteriyor.

5
6
7
8
Her müşterisinin cilt alt tonuna, yüz hatlarına göre yaptığı makyajla adeta bir illüzyon ortaya koyan Moskovalı Avetisyan, yüzü yanmış, zarar görmüş, lekeli, kaşı kirpiği olmayan ve daha aklınıza gelebilecek tüm ciltlere muhteşem bir makyaj yapıyor.

9
Goar Avetisyan, yaptığı işten büyük zevk alıyor ve her kadının içinde var olan güzelliği ortaya çıkardığını söylüyor…

10
Rus makyaj artisti Goar Avetisyan, makyajla insanları ne kadar değiştirebileceğini tüm dünyaya kanıtlıyor.

11
Instagram hesabında müşterilerinin geçirdiği inanılmaz değişimleri paylaşan makyaj sanatçısının 4 milyondan fazla takipçisi var.

12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kaza Geçirmiş İnsanları Bile Makyajla Yeniden Yaratıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement