Son Dakika Haberleri: Kaza yaptığı arabaya hapsolmuştu, yağmur suyu içerek hayatta kaldı!

Kaza yaptığı arabaya hapsolmuştu, yağmur suyu içerek hayatta kaldı!

4 ay önce

Belçika'nın Liège yakınlarında arabasıyla hendeğe yuvarlanan 45 yaşındaki Corine Bastide, 6 gün boyunca, aracın içinde mahsur kaldı. Aç susuz yaşam mücadelesi veren kadın yağmur suyu içerek hayatta kaldı.

1

Belçika'nın Liege kentinde 45 yaşındaki Corine Bastide, ormanlık alanda araba kullanırken hendekten yuvarlandı. Corine'nin, kaza sonrası bilinci yerindeydi ama vücudu araca sıkışmıştı ve omurilik zedelenmesi yüzünden hareket edemiyordu.

2
Yağmur suyu içerek hayatta kaldı!
Yağmur suyu içerek hayatta kaldı!
Günlerce aç susuz kalan Corine, yağmur suyu sayesinde hayatta kaldı. Bir sakız kutusuna doldurduğu yağmur suyunu içerek ölüme meydan okudu. Corine, kazanın ardından 6 gün sonra arama kurtarma ekibi tarafından bulundu.
3
Onu kurtaran kadını 'Koruyu meleği' ilan etti
Onu kurtaran kadını Koruyu meleği ilan etti
6 gün boyunca aç susuz arabada mahsur kalan Corine, hiç kimsenin onu bulamayacağını düşündüğünü ve çok korktuğunu söyledi. Corine, hastane yatağından yaptığı açıklamada, cep telefonunun sürekli çaldığını ama yaralandığı için telefonuna bir türlü ulaşamadığını, ertesi gün ise bataryası bittiği için telefonunun çalmadığını söyledi. 6 gün sonra bir arama ekibi tarafından arabasında bulunan Corine, onu kurtaran kadını 'koruyucu meleği' olarak tanımlıyor.Haber Yayın Tarihi: 02.08.2019 03:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım! 194 yıl önce resmedildiği gibi! Sel suları kanallar şehri Venedik'in canına okudu Rihanna yine sınırları zorladı! İç çamaşırsız tercihiyle tüm dikkatleri üzerine topladı