Kaza yaptığı arabaya hapsolmuştu, yağmur suyu içerek hayatta kaldı! - Son Dakika

Kaza yaptığı arabaya hapsolmuştu, yağmur suyu içerek hayatta kaldı!

02.08.2019 15:08

Belçika'nın Liège yakınlarında arabasıyla hendeğe yuvarlanan 45 yaşındaki Corine Bastide, 6 gün boyunca, aracın içinde mahsur kaldı. Aç susuz yaşam mücadelesi veren kadın yağmur suyu içerek hayatta kaldı.

1

Belçika'nın Liege kentinde 45 yaşındaki Corine Bastide, ormanlık alanda araba kullanırken hendekten yuvarlandı. Corine'nin, kaza sonrası bilinci yerindeydi ama vücudu araca sıkışmıştı ve omurilik zedelenmesi yüzünden hareket edemiyordu.

2
Yağmur suyu içerek hayatta kaldı!
Yağmur suyu içerek hayatta kaldı!
Günlerce aç susuz kalan Corine, yağmur suyu sayesinde hayatta kaldı. Bir sakız kutusuna doldurduğu yağmur suyunu içerek ölüme meydan okudu. Corine, kazanın ardından 6 gün sonra arama kurtarma ekibi tarafından bulundu.
3
Onu kurtaran kadını 'Koruyu meleği' ilan etti
Onu kurtaran kadını Koruyu meleği ilan etti
6 gün boyunca aç susuz arabada mahsur kalan Corine, hiç kimsenin onu bulamayacağını düşündüğünü ve çok korktuğunu söyledi. Corine, hastane yatağından yaptığı açıklamada, cep telefonunun sürekli çaldığını ama yaralandığı için telefonuna bir türlü ulaşamadığını, ertesi gün ise bataryası bittiği için telefonunun çalmadığını söyledi. 6 gün sonra bir arama ekibi tarafından arabasında bulunan Corine, onu kurtaran kadını 'koruyucu meleği' olarak tanımlıyor.

Son Dakika Kaza yaptığı arabaya hapsolmuştu, yağmur suyu içerek hayatta kaldı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor