Kazada Ölen THY Personelleri Defnedildi - Son Dakika

Kazada Ölen THY Personelleri Defnedildi

10.08.2010 17:26

1
THY çalışanlarını taşıyan servisin kaza yapması sonucu yaşamını yitiren THY çalışanlarından Fatih Eken'in cenazesi İstanbul Maltepe'de toprağa verildi. Ailenin tek erkek evladı olan ve henüz 6 aylık evli Fatih Eken, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
2
Eken'in acılı annesi Hülya Eken, cenaze töreninde baygınlık geçirdi. Henüz 6 aylık eşi Sevgi Eken'de tabuta sarılıp uzun süre gözyaşı döktü. Cenaze törenine çok sayıda THY çalışanı katıldı.
3
Babasının yıllar önce kaybeden Fatih Eken'in 2000 yılından beri THY'ında temizlik görevlisi olarak çalıştığı ve kendi eviyle birlikte, annesinin de geçimine katkıda bulunduğu öğrenildi. Fatih Eken için Maltepe Tugay Yolu Merkez Camisi'nde Öğle namazının ardından cenaze namazı kılındı. Eken'ien cenazesi Maltepe Kozlu Mezarlığı'nda toprağa verildi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Kazada Ölen THY Personelleri Defnedildi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti