Son Dakika Haberleri: Kedi, Balığı Denizde Avladı

Kedi, Balığı Denizde Avladı

5 yıl önce

1
Kedi, suyun içindeki balığın zayıf anını büyük bir sabırla hareket dahi etmeden bekliyor ve sonra avcı kimliğini konuşturup amacına ulaşıyor. İşte o anlar...
2
3
4
5
6
7
8
9
10
İNTERNETİN YENİ FENOMENİ İKİ AYAKLI KEDİ/ Doğuştan iki ön ayağı olmayan Roux yaşama azmi ve becerileri ile insanlara ilham oluyor..
11
İnstagramda 55 binden fazla takipçisi olan Roux fotoğrafları ve videoları ile hayranlarını büyülüyor
12
13
14
15
16
17
18
19
DÜNYANIN EN ÇİRKİN KEDİSİ/ Kliniğin müşterilerine ve gelen ziyaretçilere karşı harika bir duruşu olduğunu söyleyen doktorlar, görüntüsü normal bir kedi gibi olmasa da en az onlar kadar ilgiyi seviyor ve sevilmek istiyor diyorlar.
20
New Hampshire'daki kliniğin ziyaretçileri ise Çirkin Yarasa Çocuk sayesinde hiç eksik olmuyor. Kedi hakkında bir şeyler duymuş olan insanlar yolları düşerse mutlaka gidip kediyle bir fotoğraf çektiriyorlar.
21
Veteriner kliniğindekiler çirkin kedinin, çok asil olduğunu vurguluyorlar ve belki de görüntüsünün farkında olduğu için kendinde müthiş bir iç güzelliklik yaratmış diyorlar.
22
Bir doğumda doğan ikiz kardeşi iki hafta yaşayıp ölmüş, ama bu çirkin çocuk yaşamaya devam etmiş. O nedenle, görüntüsü yüzünden şanssız denilse de; aslında şanslı bir kedi.
23
Vücudu boynunun çevresindeki düzensiz pürüzlü saçlar dışında tamamen tüysüz olan bu kedi, iriliğiyle de göz dolduruyor.
24
8 yaşında olan Yarasa Çocuk bir veteriner kliniğinde yaşıyor ve doktorlara göre mükemmel derecede sağlıklı. Tek sorununun görüntüsü olduğunu söylüyor doktorlar.
25
Ugly Bat Boy yani Çirkin Yarasa Çocuk diye isim verilen bu kedi dünyanın en çirkin kedisi olarak kabul ediliyor.
26
27
28
29
30


Haber Yayın Tarihi: 13.06.2015 04:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! Bu kentin neyden yapıldığını duyan şoke oluyor! Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi! Bu resimde gizlenen çöreği 22 saniyede bulabilir misin?