Kedi Gözü Sendromlu Mankenden Kareler - Son Dakika

Kedi Gözü Sendromlu Mankenden Kareler

13.03.2017 13:20

1
29 yaşındaki Caitin Stickels, doğuştan gelen ve seyrek olarak görünen bir kromozom hastalığı olan kedi gözü sendromuna sahip. Uzun süredir Instagram paylaşımları ve görüntüsünden tiksinen, korkanlara yönelik yazdığı notlarla adeta yüreklere dokunuyor.

2
3
Peki ya kedi gözü sendromu nasıl olur?
Peki ya kedi gözü sendromu nasıl olur?
Kromozomları normal olan bireylerin 2 adet 22p olarak bilinen kısa kolu ve 22q olarak adlandırılan 2 adet uzut kolu olan 2 tane kromozom 22'leri vardır. Fakat, kedi gözü sendromuna sahip bireylerde ise kromozom 22'nin kısa kolu ve uzun kolunun bir bölümü vücudun hücrelerinde ikişer adet bulunacaklarına üç ya da dört adet bulunurlar.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ünlü fotoğrafçının moda çekiminde kamera karşısına geçen modelden iddialı kareler...
Ünlü fotoğrafçının moda çekiminde kamera karşısına geçen modelden iddialı kareler...
Stickels, dünyanın en ünlü ve en etkili fotoğrafçılardan biri olan Nick Knight, tarafından keşfedildi ve yeni moda çekimlerinde onun yer almasını istedi.

14

Son Dakika Kedi Gözü Sendromlu Mankenden Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor