Kedi Gözü Sendromlu Mankenden Kareler - Son Dakika

Kedi Gözü Sendromlu Mankenden Kareler

3 yıl önce

1
29 yaşındaki Caitin Stickels, doğuştan gelen ve seyrek olarak görünen bir kromozom hastalığı olan kedi gözü sendromuna sahip. Uzun süredir Instagram paylaşımları ve görüntüsünden tiksinen, korkanlara yönelik yazdığı notlarla adeta yüreklere dokunuyor.

2
3
Peki ya kedi gözü sendromu nasıl olur?
Peki ya kedi gözü sendromu nasıl olur?
Kromozomları normal olan bireylerin 2 adet 22p olarak bilinen kısa kolu ve 22q olarak adlandırılan 2 adet uzut kolu olan 2 tane kromozom 22'leri vardır. Fakat, kedi gözü sendromuna sahip bireylerde ise kromozom 22'nin kısa kolu ve uzun kolunun bir bölümü vücudun hücrelerinde ikişer adet bulunacaklarına üç ya da dört adet bulunurlar.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ünlü fotoğrafçının moda çekiminde kamera karşısına geçen modelden iddialı kareler...
Ünlü fotoğrafçının moda çekiminde kamera karşısına geçen modelden iddialı kareler...
Stickels, dünyanın en ünlü ve en etkili fotoğrafçılardan biri olan Nick Knight, tarafından keşfedildi ve yeni moda çekimlerinde onun yer almasını istedi.

14

Haber Yayın Tarihi: 13.03.2017 01:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tüm dünyayı yasa boğan efsane basketbolcu Kobe Bryant'ın ölümüyle ilgili şok gerçek! Helikopter kazası nasıl gerçekleşti? Henüz 32 yaşında ama 2 milyon TL bağışla Elazığ yardım gecesine damgasını vurdu! İşte rekor bağışlar Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti!

Son Dakika Haberleri