Kedicikler Programa Katılan ABD'li Muhabiri Şaşırttı - Son Dakika

Kedicikler Programa Katılan ABD'li Muhabiri Şaşırttı

12.03.2016 09:29

1
Adnan Oktar bu defa ABD'nin diline düştü. Yaratılışçı teoriyi anlatan Oktar kedicikler ile programına davet ettiği ABD'li muhabiri şoke etti.

2
Türkiye'de gözaltına alınıp sınırdışı edilen haber sitesi Vice News bu defa Adnan Oktar'ın kediciklerini çözmeye kalktı ama pek başaramadılar.

3
Baştan sona komedi olan haber boyunca muhabir Meher Ahmad şaşkınlığını gizleyemedi. Amerikalı muhabir haberi bitirdikten sonra şu yorumu yaptı: “Bunlar şaka mı?”

4
Ahmad önce bir taksiyle Adnan Oktar 'ın sağ kolu Oktar Babuna ile buluşuyor.

5
A9 TV 'nin bulunduğu stüdyoya giderken Amerikalı ekibin kameraları kapatılıyor ve ekibe güvenlik gereği onların kameralarının kullanılamayacağı söyleniyor.

6
Stüdyoya girer girmez cep telefonu ile kendini tuvalette kaydeden Ahmad “bizim kameralarımızı kullandırmıyorlar, kendi b.ktan kameraları ile çektikleri görüntüleri verecekler…” diyor.

7
Muhabir stüdyaya ulaşınca şaşkınlığını gizleyemiyor.

8
Adnan Oktar'a kadınlar başörtüsü kullanmalı mı diye sorulunca Oktar “Eğer etraftan rahatsız ediliyorsa kapanabilir ama edilmiyorsa isterse bikini giyer..” diyor.

9
Kedicikler Ahmad'a Darwin'in kadın düşmanı olduğunu, karısına köpek muamelesi yaptığı gibi “bilimsel” bilgiler veriyorlar, daha sonra bir anda çalmaya başlayan elektronik müzikle geleneksel oturarak danslarını yapıyorlar.

10
Kedicikler ise çok değer verildiklerini ve dünya üzerinde bir kadının olabileceği en güzel yerin Adnan Oktar'ın yanı olduğunu söylüyorlar. Ahmad daha sonra “Bunlar daha önce nerede yaşıyorlardı acaba” yorumunu yapıyor.

11
“Bir taraftan bana makyaj yapıyorlar, bir yandan da politik İslam konuşuyorlar.. sonra bir anda sandalyelerinde oturarak dans ediyorlar…”

12
“Bana özgür olduklarını söylediler, hayatlarının eskisinden çok daha iyi olduğunu… yani anlamıyorum daha önce nerede yaşıyordu bunlar?”

13
Ahmad'a bir de Yaratılış kitabı veriliyor, Ahmad buna bakıp “bana sahte fosillerle dolu bir kitap hediye ettiler diyor…”

14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

Son Dakika Kedicikler Programa Katılan ABD'li Muhabiri Şaşırttı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular