Kediyi Kaçırıp Fidye İstediler! - Son Dakika

Kediyi Kaçırıp Fidye İstediler!

27.11.2010 12:08

1
BURSA'da kuaför Kezban Kılıç'ın iki yıldır baktığı kedisi 'Sakine' bir süre önce kayboldu. 10 gün boyunca kedisini arayan Kezban Kılıç'ın evinin önüne üzerinde, 'Sakine'yi görmek istiyorsan saat 21.00'e kadar merdivenin altına bir paket sigara bırak. Sabah 08.00'de kedini kapıda bağlı olarak bulacaksın' yazılı not bırakıldı.
2
Kılıç, kedi hırsızına 'Sigara sana kurban olsun. Sen sigarayı al Sakine'yi bırak, akşama kadar bekleyemem lütfen sigarayı aldıktan sonra hemen bırak' diye not yazarak sigarayla birlikte notu merdiven altına bıraktı. Sabah sigara ve notu koyduğu yerde kedisini göremeyen ancak bıraktığı sigaranın alındığını gören Kezban Kılıç, polise başvuracağını söyledi.

3
42 yaşındaki Kezban Kılıç, iki yıl önce bulduğu bir ayağı topal olan sokak kedisiyle birlikte evinde 17 kediye bakıyor. 10 gün önce 'Sakine' adını verdiği kedisini tuvaletini yaptırmak için bahçeye çıkaran Kezban Kılıç, arkadaşıyla sohbet ettiği sırada hayvanın kaybolduğunu anladı. Kılıç, yaptığı tüm aramalara rağmen kedisine ulaşamadı.
4
Kediden umudunu kesen Kezban Kılıç, önceki gün evinin kapısında üzerinde 'Sakine'yi görmek istiyorsan saat 21.00'e kadar merdivenin altına bir paket Parliament sigarası bırak. Sabah 08.00'de kedini kapıda bağlı olarak bulacaksın' notunu bulunca umutlandı.
5
Sigarayı istenilen yere koyan Kılıç, yanına ise, 'Sigara sana kurban olsun. Sen sigarayı al Sakine'yi bırak. Akşama kadar bekleyemem lütfen sigarayı aldıktan sonra hemen bırak' notu bıraktı.
6
7
8

YORUMLAR
500

Son Dakika Kediyi Kaçırıp Fidye İstediler! - Son Dakika


Advertisement