Kehanete İnanıp Aşkı İçin Bisikletle Hindistan'dan İsveç'e Gitti - Son Dakika

Kehanete İnanıp Aşkı İçin Bisikletle Hindistan'dan İsveç'e Gitti

2 yıl önce

"Aşk cesaret ister" sözünün canlı örneği Pradyumna Kumar Mahanandia, 1949 yılında Hindistan'ın küçük bir köyünde 'ayrıcalıklı' olarak dünyaya geldi. Ona ayrıcalıklı denmesinin sebebi de kendisine söylenen bir kehanetten kaynaklanıyor.

1
"Aşk cesaret ister" sözünün canlı örneği Pradyumna Kumar Mahanandia, 1949 yılında Hindistan'ın küçük bir köyünde dünyaya geldi.

2
Mahanandia, bir astroloğun kehanetine göre uzak bir ülkede yaşayan, müzisyen, Boğa burcu ve ormanı olan bir kadınla evlenmek için dünyaya gelmişti.

3
Mahanandia, National Geographic'e verdiği demeçte bu kehanetin gerçekleşeceğine emin gibi olduğunu söyledi. Hatta o günü dün gibi hatırlıyor. Hikaye, 17 Aralık 1975'te başlamıştı.

4
Mahanandia, o zamanlar, bir sokak sanatçısıydı. Charlotte Von Schedvin adlı mavi gözlü güzel bir sarışın kadın, ona bir portresini çizmesini istedi. Mahanandia, Charlotte'ın mavi ve büyük gözlerinden etkilendi önce...

5
Ancak heyecandan mıdır yoksa onu tekrar görmek istediğinden midir bilinmez, ilk denemede yıllarca beklediği kadını düzgün bir şekilde çizemedi ve Charlotte'a bir sonraki gün tekrar gelmesini söyledi.

6
Charlotte, tam 3 defa geldi. "İkinci gelişinde beklediğim kişinin o olduğuna emin olmuştum" diyor Mahanandia...

7
Birbirleriyle sohbet etmeye başlayınca, Charlotte'un tıpkı kehanette söylendiği gibi Boğa burcu olduğunu, bir ormanı olduğunu ve flüt çaldığını öğrendi. Bu bilgilerden sonra Mahanandia, artık Charlotte'ın hayatının aşkı olduğuna emindi.

8
40 sene önce, 19 yaşında olan Charlotte da, Mahanandia'nın sözlerinden etkilendi ve İsveç'e dönüşünü 2-3 hafta erteledi.

9
10
11
12
13
14
40 yıldır mutlu mesut yaşayan çiftin 2 çocuğu var.

15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Tam 1.5 yıl sonra sahip olduğu her şeyi sattı ve bir bisiklet aldı. Yolda tanıştığı yardımsever insanlar sayesinde yaklaşık 10 bin kilometre yol katederek Hindistan'dan İsveç'e varmayı başardı.

26
Charlotte ve Mahanandia'nın hikayesi mutlu sonla bitti ve çift evlendi.

27
Mahanandia, aşkıyla birlikte olmaya kararlıydı.

Haber Yayın Tarihi: 30.05.2018 10:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri