Kehanetleri bir bir tutan Simpsonlar'ın yazarı Marc Wilmore hayatını kaybetti - Son Dakika

Kehanetleri bir bir tutan Simpsonlar'ın yazarı Marc Wilmore hayatını kaybetti

01.02.2021 14:44

Adı kahine çıkan çizgi film Simpsonlar'ın 2002 ile 2015 yazım ve yapım ekibinde yer alan, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ve son olarak koronavirüse yakalanan televizyoncu Marc Wilmore, 57 yaşında yaşamını yitirdi. Kehanetleri bir bir çıkan Simpsonlar'ın koronavirüs salgınını da tahmin ettiği biliniyor.

1
Efsane çizgi dizi The Simpsons ve komedi dizisi In Living Color'ın yazarı Marc Wilmore, koronavirüs nedeniyle 57 yaşında hayatını kaybetti.

2
Komedyen Larry Wilmore, erkek kardeşi Marc Wilmore'un yaşamını yitirdiğini, dün akşam saatlerinde Twitter'dan yayınladığı mesajla doğruladı.
3
Televizyon yazarı Marc Wilmore, koronavirüsün yanı sıra, son birkaç yıldır diğer sağlık sorunlarıyla da mücadele ediyordu.

4
Larry, kardeşi için "Tatlı kardeşim Marc Edward Wilmore, Kovid ve ona yıllarca acı çektiren diğer rahatsızlıklarla savaştıktan sonra dün gece vefat etti" ifadelerini kullandı.

5
Efsane çizgi dizi The Simpsons'ın yazım ekibine 2002 yılında dahil olan Marc Wilmore, 2002 ile 2015 yılları arasında animasyon komedi dizisinin 12 bölümünü yazdı.
6
Simpsonlar dizisinin sadık seyircileri, animasyon komedinin corona virüse yıllar önce yer verdiğini düşünüyor. Dizinin 1993'te yayınlanan bir bölümünde, Japonya'dan yayılan Osaka Flu adlı virüsten söz ediliyor.
7
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Kehanetleri bir bir tutan Simpsonlar'ın yazarı Marc Wilmore hayatını kaybetti - Son Dakika


Advertisement