Kelly Brook'un Valizli Fotoğrafı Merak Uyandırdı - Son Dakika

Kelly Brook'un Valizli Fotoğrafı Merak Uyandırdı

03.02.2014 10:03

Ünlü model Kelly Brook elinde valizi ile evinden çıkarken görüntülendi.

1
İngiltere'nin en ünlü modellerinden olan Kelly Brook bugun elinde büyük bir valiz ile New York'taki evinden çıkarken görüntülendi.
2
Çarşamba günü ailesinin yanına Londra'ya uçtuğu bilinen güzel modelin elinde valiz ile nereye gittiği merak konusu oldu.
3
Magazincilerin sorularını cevapsız bırakan güzel manken valizini aracına koydurduktan sonra tekrar evine girerek elinde bir hediye paketi ile aracına binerek uzaklaştı.
4
Güzel mankenin yeni sevgilisi David McIntosh'un evine taşındığı söylenirken ünlü güzel Twitter hesabından sevgilisi ile tatile çıktığını belirterek taşınma iddialarını yalanladı.
5
Modelin sevgilisiyle birlikte görüntülendiği fotoğraflar...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kelly Brook'un Valizli Fotoğrafı Merak Uyandırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı