Kemal-Feryal Gülman Çiftinin Boşanmasında Yeni Gelişme! - Son Dakika

Kemal-Feryal Gülman Çiftinin Boşanmasında Yeni Gelişme!

03.08.2013 08:57

Boşanmaya sebep olarak gösterilen Tuluğ Bolverdi'nin babası konuştu

1
Kemal-Feryal Gülman çiftinin boşanma nedeni olarak gösterilen Tuluğ Bolverdi'nin babası Erdal Bolverdi, Günaydın'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
22 yaşındaki Tuluğ Bolverdi'nin babası söze, "Biz kendi halinde yaşayan sıradan insanlarız" diye başladı. Kızına iftira atıldığına inanan Bolverdi; Feryal Gülman'ı mahkemeye verdiğini söyledi ve ekledi: "Herkes işin aslını astarını yakında öğrenecek!" İşte Bolverdi'nin açıklamaları:
3
"Üç kızım var, onları kimseye muhtaç etmeden bu yaşa getirdim. Birçok işte çalıştım; onları namusumla okutup üniversiteye gönderdim. Başımıza gelenler insanları sevip güvenmekten kaynaklandı."
4
"Kızımın gazete manşetlerinde yer almasından rahatsızım. Ailece bir oyuna kurban gittik. Bunun için öfkeliyim."
5
Erdal Bolverdi; kızının suçsuzluğunu ispat etmek için bekaret raporu aldığına dair iddialar için yorum yapmadı ancak "Mahkemeye sunduğumuz bu ve benzeri şeylerle herkes gerçekleri öğrenecek." dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Kemal-Feryal Gülman Çiftinin Boşanmasında Yeni Gelişme! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement