Kemal Sunal'ın Filmi Gerçek Oldu - Son Dakika

Kemal Sunal'ın Filmi Gerçek Oldu

8 yıl önce

1
Kentte evlendikten sonra ailesinin yanından ayrılan 21 yaşındaki Ömer Memcik, dışı sac, iç kontrplaktan yaptığı 17 metrekarelik tekerlekli seyyar evinde eşi ve bir çocuğuyla yaşamını sürdürüyor. Evin bir odasını da iş yeri olarak kullanan Memcik, evini atının yardımıyla başka alana taşıyabiliyor.
2
Memcik, yaptığı açıklamada, maddi durumu iyi olmadığı için yeni ev yapma imkanı olmadığını, bu nedenle böyle bir yönteme başvurduğunu belirtti.
3
Kemal Sunal'ın filminden etkilenerek seyyar ev yapma kararı verdiğini anlatan Memcik, ''Daha önce de Kemal Sunal'ın 'Gülen Adam' adlı filmini izlemiştim.
4
Aklıma böyle bir fikir geldi ve evi yaptım. Evim iki odalı, 4 tekerlek üzerinde ve 17 metrekareden oluşuyor. Evimin bir odasını da dükkan olarak kullanıyorum.
5
Diğer odayı ise hem yatak odası hem oturma odası hem de banyo olarak kullanıyoruz'' dedi.

Haber Yayın Tarihi: 14.01.2013 06:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Türkiye Mehmetçik için sokaklara döküldü, tek yürek oldu! Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler