Kemal Sunal'ın Filmi Gerçek Oldu - Son Dakika

Kemal Sunal'ın Filmi Gerçek Oldu

14.01.2013 18:52

1
Kentte evlendikten sonra ailesinin yanından ayrılan 21 yaşındaki Ömer Memcik, dışı sac, iç kontrplaktan yaptığı 17 metrekarelik tekerlekli seyyar evinde eşi ve bir çocuğuyla yaşamını sürdürüyor. Evin bir odasını da iş yeri olarak kullanan Memcik, evini atının yardımıyla başka alana taşıyabiliyor.
2
Memcik, yaptığı açıklamada, maddi durumu iyi olmadığı için yeni ev yapma imkanı olmadığını, bu nedenle böyle bir yönteme başvurduğunu belirtti.
3
Kemal Sunal'ın filminden etkilenerek seyyar ev yapma kararı verdiğini anlatan Memcik, ''Daha önce de Kemal Sunal'ın 'Gülen Adam' adlı filmini izlemiştim.
4
Aklıma böyle bir fikir geldi ve evi yaptım. Evim iki odalı, 4 tekerlek üzerinde ve 17 metrekareden oluşuyor. Evimin bir odasını da dükkan olarak kullanıyorum.
5
Diğer odayı ise hem yatak odası hem oturma odası hem de banyo olarak kullanıyoruz'' dedi.

Son Dakika Kemal Sunal'ın Filmi Gerçek Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti