Son Dakika Haberleri: Kenan İmirzalıoğlu Karadayı'dan Sonra Dizileri Bırakıyor

Kenan İmirzalıoğlu Karadayı'dan Sonra Dizileri Bırakıyor

6 yıl önce

1
Dizi süreleriyle ilgili şikayetini bir süre önce, "Mevcut dizi süreleri devam ederse seneye ekranda yokum." sözleriyle açıklayan Kenan İmirzalioğlu, kararının 'Karadayı' dizisini kapsamadığını açıkladı.

2
'Ezel' dizisindeki rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile Etiler'de buluşup yemek yiyen İmirzalıoğlu, mekan çıkışı gazetecilerle sohbet ederek şunları söyledi:

3
Arkadaşlar benim açıklamam şuydu, Karadayı'dan sonra diziler 60 dakika olmaz ise ben oynamayacağım diye bir karar almıştım. Türkiye'deki diziler dünyada 80 ülkeye ihraç ediliyor.

4
Yani böyle bir değeri korumamız için bu süreleri kısaltıp sektördeki insanların mutlu bir şekilde çalışmasını sağlamamız lazım. Ben sadece kendi konforum adına söylemiyorum bunu bu sektörde çalışan insanların mutlu yaşaması adına söylüyorum.

5
Mekânda 4 saate yakın kalan oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra yeni aldığı GMC marka vip minibüsüne binerek uzaklaştı.

6
Ünlü oyuncunun fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 10.03.2014 09:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!