Kenan İmirzalıoğlu'nun Eski Hali Şaşırtıyor - Son Dakika

Kenan İmirzalıoğlu'nun Eski Hali Şaşırtıyor

18.06.2015 14:15

1
Türkiye'de ekranlara şu güne kadar pek çok yakışıklı oyuncu, model, şarkıcı çıktı ancak hiçbiri son 20 yıl içerisinde Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çizgi yaratamadı. Bir zamanlar Yeşilçam sinemasının öne çıkan isimlerinin büyüttükleri isimleri gibi Kenan İmirzalıoğlu da özellikle 90'ların sonunda ismini günümüze kadar en istikrarlı şekilde büyüten erkek yıldızların başında geliyor. Bugün Kenan İmirzalıoğlu'nun doğum günü. Peki kim bu İmirzalıoğlu? Hayatımıza ne zaman nasıl girdi, nereden geldi, hakkında çıkan gay dedikodularına ne cevap verdi? İşte size doğum gününde bir Kenan İmirzalıoğlu hikayesi...

2
Kenan İmirzalıoğlu 18 Haziran 1974'te Ankara'nın Bala ilçesine bağlı Üçem köyünde dünyaya geldi.

3
12 yaşına kadar köyde yaşayan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Lise yıllarında okulun uzun boylu yakışıklıları arasında yer alan İmirzalıoğlu hakkında, lise yıllığında esprili olduğu yazıyor.

4
Yakışıklılığı yüzünden lisede başını sıkça belaya sokan İmirzalıoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünü kazandı.

5
İmirzalıoğlu 1997 yılında 4000 kişinin arasından ilk 20'ye seçildiği Best Model of Turkey yarışmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

6
İmirzalıoğlu Best Model of Turkey'i birincilikle bitirdikten sonra ülkemizi Best Model of The World'de temsil etti ve ilk defa bir Türk erkeği Best Model of The World'ü Kenan İmirzalıoğlu sayesinde kazandı!

7
Bu dönemde İmirzalıoğlu Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede tanınan bir sima haline geldi.

8
Genç kızların rüyasını süsyleyen İmirzalıoğlu, 90'ların sonunda Türk erkeğinin imajının değişmesinde büyük rol oynadı.

9
1998 yılına kadar fotomodellik yapan İmirzalıoğlu, kendisine asıl büyük şöhreti getirecek bir proje ile oyunculuğa adım attı.

10
1998 yılına kadar fotomodellik yapan İmirzalıoğlu, kendisine asıl büyük şöhreti getirecek bir proje ile oyunculuğa adım attı.

11
2002 yılına kadar sürecek olan Deli Yürek efsanesinde Yusuf Miroğlu karakterine hayat veren İmirzalıoğlu bu rolle uzun yıllar özdeş bir yaşam sürdü.

12
Yusuf Miroğlu karakteri Türkiye tekranlarında bir fenomen haline dönüşürken İmirzalıoğlu 2001 yılında Deli Yürek Bumerang Cehennemi ile oyunculuğunu beyaz perdeye taşıdı.

13
İmirzalıoğlu bu dönemde Hayat Bağları gibi dizilerde konuk oyuncu olarak da yüzünü gösterdi.

14
İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Yusuf karakteri o kadar çok sevildi ki, Deli Yürek dizisinde İmirzalıoğlu ne yaptıysa moda oldu.

15
Saç stili, giyim tarzı, konuşma şekli... Hemen her şey Yusuf Miroğlu karakterini gerçek bir kişiliğe yakınlaştırdı. Lise öğrencilerinin dizinin fanatiği olması sebebiyle, dizinin belli yaş grupları için yasaklanması gündeme geldi.

16
Deli Yürek'ten sonra İmirzalıoğlu 2003-2005 sezonlarında Ferit karakteriyle Alacakaranlık adlı diziyle ekranlara döndü.

17
Alacakaranlık'ta Uğur Yücel, Tunce Kurtiz, Engin Günaydın, Cansu Dere, Özkan Uğur ve hatta Sezen Aksu'yla birlikte kamera karşısına geçme şansı yakalayan İmirzalıoğlu'nun bu projesi çok uzun soluklu olmadı.

18
2004 yılında Cevher adlı karaktere Yazı Tura filminde hayat veren İmirzalıoğlu'nun bu rolünün de hatrı sayılır bir hayran kitlesi oldu.

19
2005-2007 yılları arasında Mehmet Kosovalı karakteriyle ekranlara dönen İmirzalıoğlu, Acı Hayat adındaki bu diziyle yine kendi mahallesinden yükselen bir kabadayıyı canlandırdı.

20
Mehmet Kosovalı karakteri de İmirzalıoğlu'nun üstüne uzun süre yapışan rollerden biri oldu.

21
Kenan İmirzalıoğlu 3. sinema filmine Son Osmanlı: Yandım Ali ile imza attı.

22
Ali karakteri ile beyaz perdede 2006 yılında iyi bir iz bırakan İmirzalıoğlu'nun bu filmi çoğu eleştirmen tarafından kendisinin en iyi performanslarından biri olarak gösterildi.

23
2007'de Kenan İmirzalıoğlu kariyerinde radikal bir dönüşüm yaşadı ve Kabadayı adlı sinema filminde Şener Şen'in karşısına kötü karakter Devran olarak çıktı. Psikopat bir mafya liderini canlandıran İmirzalıoğlu'nun bu filmde gösterdiği oyunculuk, yine eleştirmenler tarafından kendisinin gelmiş geçmiş en iyi performansı olarak gösterildi.

24
2008 yılında İmirzalıoğlu vatani görevi için kariyerine kısa süreli bir ara verdi.

25
Kısa dönem askerlik görevini, Edirne'nin Süloğlu ilçesinde bulunan 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda vatani görevini yaptı.

26
Kenan İmirzalıoğlu'nun yemin törenine annesi Yıldız, babası Mustafa İmirzalıoğlu, o dönemdeki sevgilisi Zeynep Beşerler, yakın arkadaşları ve yapımcı Osman Sınav katıldı.

27
15 Ağustos tarihinde birliğine teslim olan İmirzalioğlu 17 Ocak 2009 tarihinde tezkeresini alarak askerlik görevini tamamladı.

28
İmirzalıoğlu'nun askerlik arkadaşları onunla birlikte çekindikleri pozları hala daha sosyal medyada paylaşıyor.

29
skerlik dönüşünde 2009'da Ejder Kapanı adlı sinema filmiyle Nejat İşler ve Uğur Yücel gibi isimlerle kamera karşısına geçen İmirzalıoğlu aynı yıl içerisinde televizyon ekranlarına izlenme rekorları getiren bir diziye daha imza attı!

30
2009-2011 döneminde yayınlanan Ezel adlı diziyle yeni bir efsanenin temellerini atan İmirzalıoğlu bu dizide Tuncel Kurtiz'le muhteşem bir ikili oldu.

31
Reyting rekorları kıran Ezel dizisi İmirzalıoğlu'nun yer aldığı en iyi dizi projesi olarak gösterildi.

32
2012'de Uzun Hikaye adlı sinema filminde Bulgaryalı Ali karakteriyle, beyaz perdede yeni bir deneyim yaşayan İmirzalıoğlu, böylelikle sinemadaki varlığını güçlendirdi.

33
Kenan İmirzalıoğlu kendisini anlattığı bir röportajda, kendisi için "Kenan İmirzalıoğlu hayatta 3 şeyden korktuğunu belirterek, "Ben servetin, şehvetin ve şöhretin gazabından korkan biriyim, mesele bu" değerlendirmesinde bulundu.

34
İmirzalıoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: ""Bu üçlü çok tehlikeli. Adamı oyar. Bende maalesef üçü de var. Dikkatli olmaya çalışıyorum, kendimi akıntıya bırakmamaya çalışıyorum. Çünkü kontrol kaçtığı zaman, insan hakikatken gazaba uğrar"

35
ÜNLÜLERİN GENÇLİK FOTOĞRAFLARI/ Ünlü isimlerin sadece albümlerinde kalan gençlik hallerini sizin için derledik. İşte onlardan bazıları... Aylin Kontente eşi Alper Kul'un yıllar önce çekilen fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Kontente fotoğrafı "Albüm bakıyoruz tabii ki, saçların güzelliğine bak" cümleleriyle paylaştı.

36
Kontate'nin takipçileri fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu. Bazı takipçileri ise "Saç ektirsin" diyerek beğenilerini gösterdiler.

37
Mahsun Kırmızıgül, sosyal medyadan yıllar önce Diyarbakır'da ilk sahneye çıktığı zamanki fotoğrafını paylaştı. Abisinin de olduğu fotoğraf

38
Ünlü oyuncu Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile hayranlarını şaşırttı.

39
5 yaşında "Çocuk Güzeli" seçilen bu isim...

40
Ceyda Ateş'ten başkası değil.

41
Ünlü oyuncunun okul yıllarından bir fotoürafı sosyal medyada büyük ilgi çekti.

42
Yıllar içerisinde yaşlanan oyuncuya "Bakışları hiç değişmemiş" yorumları yapıldı.

43
Necati Şaşmaz

44
“Asla Vazgeçmem” dizisiyle oyunculuğa adım atan 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe'nin Instagram'dan “Mini ben” notuyla paylaştığı çocukluk fotoğrafı binlerce takipçisi tarafından beğenildi.

45
46
47
Ünlü sanatçı Kayahan, Sarıkamış'ta okuduğu ilkokulun öğretmen ve öğrencileri tarafından anıldı.

48
Sarıkamış'taki ilkokul fotoğrafı usta sanatçının yıllar önceki şarkısı Ben Anadolu Çocuğuyum'u hatırlattı.

49
50
Onur Atilla

51
Ünlü oyuncu bu paylaşımın altına "Tipe bak" notunu ekledi.

52
Onur Buldu

53
Bu fotoğrafta sol tarafta duran gözlüklü genç kızı tanıyabildiniz mi?

54
Bu fotoğrafta sol tarafta duran gözlüklü genç kızı tanıyabildiniz mi?

55
Aradan geçen yıllara rağmen hiç değişmeyen ünlüyü tanıdınız mı? Sağ köşe üçüncü sırada duran ünlü...

56
Aradan geçen yıllara rağmen hiç değişmeyen ünlüyü tanıdınız mı? Sağ köşe üçüncü sırada duran ünlü...

57
Yakın zamanda jüri üyeliğini yaptığı yarışma programı yayından kaldırılan ünlü modacı, Instagram'dan gençlik fotoğrafını paylaşarak geçmişe özlemini dile getirdi.

58
Kişisel hesabından 1978'de çekilmiş gençlik fotoğrafını paylaşan ünlü moda tasarımcısı, fotoğrafın altına, "Hey gidi günler hey..." yazarak geçmişe olan özlemini takipçileriyle paylaştı. Kısa zamanda oldukça fazla beğeni alan İpekçi'nin fotoğrafına takipçilerinden, "Yüzünüzde hep hüzün var, çok mu üzdüler sizi", "O zamanlar bile tarzınız farklıymış" gibi yorumlar geldi.

59
İzdivaç programı ile ünlenen Esra Erol, aile albümünü twitter sayfasında hayranları ile paylaştı.

60
Kısa saçları ve boynunda yakalığı ile poz veren Esra Erol fotoğrafın altına "İlkokul yılları" notunu düştü.

61
Kıvanç Tatlıtuğ'un bu halini görenler çok şaşırdı. Sosyal medyada, yakışıklı oyuncunun eski fotoğrafı için; “SEN BUNA KIVANÇ TATLITUĞ DEMİŞSİN AMA BU BİLDİĞİN ASOSYAL BİLGİSAYAR PROGRAMCISI, Bu Kıvanç olamaz“ gibi yorumlar yapıldı.

62
63
İtalya'da yaşayan yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür'ün çocukluk fotoğrafları ortaya çıktı. Meğer Günsür, 7 yaşında reklamlarda oynamaya başlamış. 14 yaşındayken ise ilk kez bir dizide rol almış.

64
Mehmet Günsür, 1989 yapımı TRT dizisi Geçmiş Bahar Mimozaları'nda oynamış. Günsür, dizide Filiz Akın ve Rutkay Aziz'in oğulları Sabih'i canlandırmış. Üstelik, dizide kendi dublajını da kendisi yapmış.

65
66
Cem Yılmaz

67
68
Büyüdü Türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden biri oldu. Ünlü oyuncuyu tanıyabildiniz mi?

69
Şeref Meselesi dizisinin ardından Özcan Deniz'in 'Sevimli Tehlikeli' filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanan Şükrü Özyıldız, son dönemde genç kızların yeni gözdesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

70
Yakışıklı oyuncu, ilkokul öğretmeni Nezihe Çam'la dans ederken çekilen çocukluk fotoğrafını instagram'dan paylaştı.

71
Bir takipçisi Uzerli'nin fotoğrafının altına 'Bakışlar hiç mi değişmez' notunu düştü.

72
Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli çocukluk fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

73
74
Tarkan

75
76
Beren Saat

77
78
Kenan Doğulu

79

Teoman

80
81
82
Arda Turan

83
84
Şener Şen

85
86
Mehmet Ali Alabora

87
88
Gamze Özçelik

89
90
Bülent Ecevit

91
92
93
94
Bergüzar Korel

95
96
Ajda Pekkan

97
98
Hakan Şükür

99
100
Sanem Çelik

101
102
Gülben Ergen

103
104
Pelin Karahan

105
106
Deniz Akkaya

107
108
Mahsun Kırmızıgül

109
110
Gökhan Özen

Son Dakika Kenan İmirzalıoğlu'nun Eski Hali Şaşırtıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Gülüşü de aynı buğulu bakışı da! Türk müziğinin efsane güzeli yıllara meydan okuyor Doğanın cesur çocuğu Bear Grylls dünyaya rezil oldu! Meğer herkesi kandırmış Çivisiz, 800 yıldır ayakta! Bu caminin sırrını duyan hayran kalıyor Ünlü sunucu yayına sütyensiz çıktı, izleyenler yarışmaya odaklanamadı Cinsel içerikli sitelere çıplak fotoğraflarını sattığı ortaya çıkan bakımevi çalışanı kovuldu