Kenan İmirzalıoğlu'nun Sevgilisi Kübra Çeşme'de - Son Dakika

Kenan İmirzalıoğlu'nun Sevgilisi Kübra Çeşme'de

15.08.2013 23:20

Uyuşturu operasyonunda gözaltına alınan ünlüler arasında bulunan Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi Kübra Küçük, Çeşme'ye tatile geldi

1
Uyuşturu operasyonunda gözaltına alınan ünlüler arasında bulunan Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi Kübra Küçük, Çeşme'ye tatile geldi.
2
İmirzalıoğlu ile aralarında ayrılık dedikodusu çıkan Kübra Küçük, arkadaşları ile Aya Yorgi Koyu'nda Marrakech Beach'de denizin keyfini çıkardı.
3
İmirzalıoğlu'nun İspanya'ya yalnız gitmesinin ardından soluğu Çeşme'de alan Kübra Küçük, gazetecilerin kendisini görüntülemesinden rahatsız oldu.
4
Yanına garsonları çağıran Kübra Küçük gazetecileri şikayet etti ve iskeleden kalkarak iç kısma gitti.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Kenan İmirzalıoğlu'nun Sevgilisi Kübra Çeşme'de - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı