Son Dakika Haberleri: Kendall jenner, Cesur Kıyafet Tercihiyle Yine Çok Şaşırttı!

Kendall jenner, Cesur Kıyafet Tercihiyle Yine Çok Şaşırttı!

2 ay önce

New York gecelerinde görüntülenen dünyaca ünlü model Kendall Jenner, kıyafet tercihindeki karmaşa ile görenleri şaşkına çevirdi.

1
23 yaşındaki ünlü model Kendall Jenner, önceki akşam New York'da görüntülendi.
2
3
Jenner'in soğuk havaya aldırış etmeden giydiği derin dekolteli kırmızı kazak ve taktığı deri eldivenler kafa karıştırdı.
4
New York soğuklarında ayakkabı seçimini spor ayakkabıdan yana yapması ve göbeğini açıkta bırakan bir kazak giymesi, Jenner'in kıyafet tercihinin birçok kişi tarafından dalga konusu olmasına neden oldu.
5
Ancak birçok moda uzmanı, genç modelin seçimlerinin modaya uygun olduğunu ve oldukça şirin göründüğüne değindi.
6
Moda haftası için New York'ta bulunan Kendall Jenner, geçtiğimiz günlerde bir yıldır beraber olduğu basketbolcu sevgilisi Ben Simmons ile el ele görüntülenmişti.
7
Kardashian-Jenner ailesinin diğer üyelerine göre, özel hayatını göz önünde yaşamaktan hoşlanmadığını belirten ünlü model, nişanlılık veya uzun bir ilişki yaşamadığı sürece hiçbir erkek arkadaşı hakkında açıklama yapmayacağından bahsetmişti.
8
Jenner, ''Eğer biriyle tam olarak ne olduğumuzu bilmiyorsam, neden dünyaya bildireyim ki? Ben ilişkilerin kutsal bir şey olduğunu düşünüyorum. İki kişi arasında bir şey var ve başka hiç kimsenin buna karışmaması gerek. İnsanlar drama istiyorlar. Eğer bir erkek arkadaşım olsaydı, insanlar muhtemelen bizim ayrılmamıza neden olacak bütün bu şeyleri söylerdi.'' sözleriyle ilişkiye bakış açısını anlattı.
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otel Müşterilerine Kahve Servis Eden Konyalı Şerife'ydi, Yeşilçam'ın Leydisi Oldu Dünyanın En Güçlü Ülkeleri Belli Oldu! Bakın Türkiye Kaçıncı Sırada Türkiye Maçında Tüm Gözler Ondaydı! Bakın Kim Çıktı? Kahvaltıda Sürekli Tüketiyorsanız, Sağlığınız Tehlikede! Multi Milyarder Şeyhin, Araç Koleksiyonu Ağızları Açık Bırakıyor!