Son Dakika Haberleri: Kendall Jenner, Interview Dergisine Poz Verdi

Kendall Jenner, Interview Dergisine Poz Verdi

6 yıl önce

1
Kendall Jenner, 18 yaşına girdiğinde, 'bağımsızlığını ilan etmek için' bir defilede iç çamaşırsız podyuma çıktı. Şimdi de üstsüz olarak objektif karşısına geçti.

2
Kardashian ailesinin genç nesil üyelerinden Kendall Jenner, Interview dergisinin yeni sayısı için Mikael Jansson'a poz verdi.

3
Kendall Jenner'ın bu pozları genç kızın, "Artık büyüdüm. Benden ailemin küçük kızı diye söz etmeyin" mesajı olarak algılandı.

4
Jenner, derginin Temmuz sayısı için verdiği pozlarda ünlü bir ailede büyümenin nasıl bir şey olduğunu da anlattı. Jenner'a göre babası Bruce Jenner onun kahramanı. Annesi Kris Jenner ise ailedeki herkesi kesin bir iş etiği aşıladı.

5
Kendall Jenner babasına ne kadar bağlı olduğunu da anlattı: "Babam benim her şeyim. Kardeşim Kylie ve ben büyürken babam bize çılgın konuşmalar yapardı. Ben tam bir "babasının kızıyım."

6
Kendall Jenner babasının kendisine verdiği, "büyük hayaller kur ve çok çalış" nasihatını hayat felsefesi olarak benimsediğini de sözlerine ekledi.

7
Son bir yıldır moda dünyasında da adını duyuran Jenner, "Dürüst olmak gerekirse eskiden beri hep model olmak istiyordum. Sürekli süper modellere bakardım. Onlar benim kahramanımdı." diye konuştu.

8
İşte Kendall Jenner'in fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 05.06.2014 03:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!