Kendall Jenner, Interview Dergisine Poz Verdi - Son Dakika

Kendall Jenner, Interview Dergisine Poz Verdi

05.06.2014 15:41

1
Kendall Jenner, 18 yaşına girdiğinde, 'bağımsızlığını ilan etmek için' bir defilede iç çamaşırsız podyuma çıktı. Şimdi de üstsüz olarak objektif karşısına geçti.

2
Kardashian ailesinin genç nesil üyelerinden Kendall Jenner, Interview dergisinin yeni sayısı için Mikael Jansson'a poz verdi.

3
Kendall Jenner'ın bu pozları genç kızın, "Artık büyüdüm. Benden ailemin küçük kızı diye söz etmeyin" mesajı olarak algılandı.

4
Jenner, derginin Temmuz sayısı için verdiği pozlarda ünlü bir ailede büyümenin nasıl bir şey olduğunu da anlattı. Jenner'a göre babası Bruce Jenner onun kahramanı. Annesi Kris Jenner ise ailedeki herkesi kesin bir iş etiği aşıladı.

5
Kendall Jenner babasına ne kadar bağlı olduğunu da anlattı: "Babam benim her şeyim. Kardeşim Kylie ve ben büyürken babam bize çılgın konuşmalar yapardı. Ben tam bir "babasının kızıyım."

6
Kendall Jenner babasının kendisine verdiği, "büyük hayaller kur ve çok çalış" nasihatını hayat felsefesi olarak benimsediğini de sözlerine ekledi.

7
Son bir yıldır moda dünyasında da adını duyuran Jenner, "Dürüst olmak gerekirse eskiden beri hep model olmak istiyordum. Sürekli süper modellere bakardım. Onlar benim kahramanımdı." diye konuştu.

8
İşte Kendall Jenner'in fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Kendall Jenner, Interview Dergisine Poz Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi Ne zaman oluştuğu bilinmiyor! Burası Akdeniz'in aşağı dünyaya açılan kapısı Nüfuslar artıyor! İşte büyükşehir olmaya aday 15 ilimiz Tam 30 dakika sürdü! Doğanın en ölümcül kavgasında beklenmedik son Dünya basını bu haberi konuşuyor! Kraliyet'in olaylı gelini Meghan Markle düşük yaptı