Kendall Jenner, aldığı ölüm tehdidinden sonra polise yalvardı: Önce beni, sonra kendini vuracak - Son Dakika

Kendall Jenner, aldığı ölüm tehdidinden sonra polise yalvardı: Önce beni, sonra kendini vuracak

31.03.2021 14:05

Amerikalı yıldız model Kendall Jenner, kendisini ölümle tehdit eden Malik Bowker adlı kişinin ölüm planını anlatarak, polisten koruma istedi. Konuyla ilgili mahkemeye başvuran Jenner, Bowker'ın bir hastanenin psikiyatri servisinde geçici olarak gözetim altına tutulduğunu ancak yakında bırakılabileceğini de sözlerine ekledi. Jenner, Bowker'ın onu ve ardından kendisini vurmak için ruhsatsız bir ateşli silah almayı planladığını söyledi.

1
Podyum dünyasının aranan modellerinden olan Kendall Jenner, ölüm tehdidi aldığı gerekçesiyle polis koruması altına girdi.

2
24 yaşındaki Jenner, Malik Bowker adlı kişinin kendisini vurmakla tehdit ettiğini öne sürerek, mahkemenin kendisi için geçici bir uzaklaştırma emri vermesini sağladı.

3
'RUHSATSIZ BİR SİLAH ALMAYI PLANLIYOR'
RUHSATSIZ BİR SİLAH ALMAYI PLANLIYOR
TMZ'nin haberine göre; Kendall Jenner, Los Angeles Emniyet Müdürlüğü'ne Bowker'ın planını da anlattı.

4
Jenner, Bowker'ın onu ve ardından kendisini vurmak için ruhsatsız bir ateşli silah almayı planladığını söyledi.
5
'YAKINDA BIRAKILABİLİR'
 YAKINDA BIRAKILABİLİR
Belgelere göre; ünlü model, polise, Bowker'ın bir hastanenin psikiyatri servisinde geçici olarak gözetim altına tutulduğunu ancak yakında bırakılabileceğini de ifade etti.

6
Artık Kendall Jenner'ın evini 7/24 izleyen devasa bir silahlı güvenlik ekibi bulunuyor. Ayrıca mahkemenin verdiği uzaklaştırma kararına göre Bowker, mankene, en az 100 metre uzakta durmak zorunda.
7
8
9
10

Son Dakika Kendall Jenner, aldığı ölüm tehdidinden sonra polise yalvardı: Önce beni, sonra kendini vuracak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (18)
  • Melek : Bakıyorumda yorumlara toplum ne kadar cahil !! Adam ruh hastası ve kadının işi mankenlik modellik, kafayı takmış ama yorum yapanlarda ne eleştiri var ne bir şey, aksine iyi gibi göstermeleri var yazık eğitim yok edilince kafalarda muhakeme algı düştürüldü, kitap okuyun bari birazda muhakemeniz adaletiniz gelişsin belgesel filanda izleyin bence.. entrika dolu diziler yerine ilim bilim kitapları okuyun ve belgesellerini izleyin azcık Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler