Kendall Jenner yeni sevgilisini de NBA'den buldu! - Son Dakika

Kendall Jenner yeni sevgilisini de NBA'den buldu!

08.07.2019 10:42

Kardashian'ların hızlı hayatına yetişebilene aşk olsun. Philadelphia 76ers oyuncusu Ben Simmons ile yaşadığı ilişkiyi sonlandıran Kendall Jenner, gönlünü başka bir NBA oyuncusu LA Lakers'ın oyuncusu Kyle Kuzma'ya kaptırdı. Çift Malibu'da romantik bir tekne keyfi yaparken görüntülendi.

1
Kardashian/Jenner Ailesi'nin süper model üyesi Kendall Jenner, sevgililerini NBA basketbolcularından seçmeye devam ediyor.
2
Geçen yılın en çok kazanan modeli, NBA oyuncusu Blake Griffin'le yaşadığı aşk sonrası, yine bir NBA oyuncusu Jenner Philadelphia 76ers oyuncusu Ben Simmons ile birlikte olmuştu.
3
Güzel model 2 ay evvel Ben Simmons'tan da ayrılıp, kendine NBA'den yeni bir sevgili yaptı.
4
5
6
Kylie Jenner, önceki gün LA Lakers takımından basketbol yıldızı 23 yaşındaki Kyle Kuzma'yla Malibu'da romantik bir tekne keyfi yaparken görüntülendi.

Son Dakika Kendall Jenner yeni sevgilisini de NBA'den buldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor