Son Dakika Haberleri: Kendall & Kylie Jenner kardeşler, kendi giyim markaları için üstsüz poz verdi!

Kendall & Kylie Jenner kardeşler, kendi giyim markaları için üstsüz poz verdi!

4 ay önce

Kendi isimlerini taşıyan giyim markalarını gün geçtikçe daha da ileri götüren Kendall & Kylie Jenner kardeşler, markanın reklam çalışması için kameralara üstsüz poz verdi.

1
Instagram'da milyonlarca takipçisi olan Kylie & Kendall Jenner kardeşler, kendi adlarını taşıyan giyim markası için kamera karşısına geçti.

2
Günden güne büyüyen markalarının tanıtımını yine kendileri yapan dünyaca ünlü modeller, cesur ve sıra dışı pozlarıyla büyük beğeni topluyor.
3
4
5
6
7
'Kendal + Kylie' isimli markayla servetine servet katan Kylie Jenner, modelliğin yanı sıra kozmetik piyasasında da oldukça tercih edilen bir isim.
8
9
Yine kendi adını taşıdığı kozmetik ürünlerini, tüm dünyaya pazarlıyor.
10
11
İki yıldız, bu iddialı yöntemle, hayranlarının dikkatini çekmeyi ve ürünlerinin satışını arttırmayı amaçlıyor.
12
Yaşları 21 ve 23 olan iki kardeş, geçtiğimiz günlerde markalarının tanıtımı için objektiflere üstsüz poz verdi.

13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 30.07.2019 04:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!