Kendi evinde çıplak dolaştığı için gözaltına alındı! - Son Dakika

Kendi evinde çıplak dolaştığı için gözaltına alındı!

07.10.2019 08:07

ABD'den Tilli Buchanan isimli kadın, evinde sıcaklayınca üvey çocuklarını umursamayıp üstsüz dolaşmaya başladığı için gözaltına alındı.

1
ABD Utah'da yaşayan 27 yaşındaki Tilli Buchanan, West Valley City'deki evlerinde, üç çocuğunun önünde üstünü çıkardığı için tutuklandı.
2
Gözaltına alınmasının gerçek nedeni şuydu ki; Tilli Buchanan bu eylemi eşinin üvey çocukları önünde yaptı. Şikayeti yapan ise Buchanan'ın kocasının eski eşi.
3
Üvey çocuklar böyle bir görüntüyle karşılaşınca şaşkınlığını gizleyemedi.
4
Buchanan ise çocuklara yönelip babalarının da üstsüz olduğunu ve arasında bir fark olmadığı için çocuklara utanmamaları gerektiğini söyledi.
5
Çocuklar öz annelerine hemen durumu anlattı!
Çocuklar öz annelerine hemen durumu anlattı!
Fakat üvey çocukları, annelerinin evine gidince bu yaşadıklarını anlattı. Duydukları karşısında şaşkına dönen kadın, Buchanan hakkında suç duyurusunda bulundu. Buchanan, çocuklara cinsiyetçiliği öğretmeye çalıştığını söyledi.
6
Kocasından penisini göstermesini istedi!
Kocasından penisini göstermesini istedi!
Suçlamada, Buchanan'ın alkollü olduğu iddia edilirken, "Tilli Buchanan, üzerine bir şey giymesi karşılığında bir şart koştu ve o da kocasından penisini göstermesiydi" ifadesi kullanıldı.
7
10 yıl hapis yatabilir!
10 yıl hapis yatabilir!
Yaşananları duyduktan sonra şikayetçi olan çocukların annesi, "Çocuklarımın yanında alkollü ve çıplak bir şekilde dolaşması çok rahatsız edici. Şikayetçi oldum" dedi.

3 farklı suçtan yargılanan Buchanan suçlu bulunması durumunda 10 yıl hapis yatabilir.

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kendi evinde çıplak dolaştığı için gözaltına alındı! - Son Dakika


Advertisement