Kendi ölümünü bilen kahinin salgın kehaneti de gerçek oldu! İşte Nostradamus'un tüyleri diken diken eden kehanetleri - Son Dakika

Kendi ölümünü bilen kahinin salgın kehaneti de gerçek oldu! İşte Nostradamus'un tüyleri diken diken eden kehanetleri

11.03.2020 10:07

Kendi ölümünü bile bilen Fransız hekim ve kahin Nostradamus, depremler, yangınlar, salgın hastalıklar derken tüm dünyada yaşanan felaketlerin neredeyse hepsini bildi! İşte Nostradamus'un tüm kehanetleri...

1
Dünyanın farklı bölgelerinde peş peşe meydana gelen depremler, yaşanan büyük yangınlar. Şimdi de koronavirüs ve büyük salgın tehlikesi. Aslında her şey 1500'lü yıllarda yaşayan kahin Nostradamus tarafından öngörülmüştü.
2
Kendi ölümünü bilmişti
Kendi ölümünü bilmişti
Gut romatizması ve su toplaması nedeniyle durumu ağırlaşan Nostradamus, 1 Haziran 1566 gecesi kendisine "iyi geceler" diyen papaza şu cevabı verir: "Bu son gecem. Sabaha ölmüş olacağım." Nostradamus, 2 Temmuz 1566 sabahı, 62 yaşındayken odasında ölü bulundu. Böylece Nostradamus'un son kehaneti de kendi ölümü oldu.

3
Nostradamus deprem kehanetleri
Nostradamus deprem kehanetleri
Fransız kahin Nostradamus'un yıllar içerisinde ortaya çıkan bir çok kehaneti bulunmakta. Türkiye'nin deprem kuşağında yer aldığı gerçeği ise herkesin bildiği bir gerçek. Nostradamus'un dikkat çektiği Türkiye gerçeği ise şu; "Mars, Merkür ve Ay bir araya gelecek, Güney'de korkunç bir kuraklık görülecek Asya'nın dibindeki toprak sarsılacak Korent ve Efes'te karışıklık…"

4
Çin Wuhan'da ortaya çıkan yeni virüs ve salgın hastalık
Çin Wuhanda ortaya çıkan yeni virüs ve salgın hastalık
Nostradamus'un en büyük kehanetleri arasında bir de hastalıklar dikkat çekiyor. Her ne kadar bu hastalıkların Amerika'da büyük sorunlara ve ölümlere yol açacağını söylemiş olsa da şu anda tüm dünyanın panikle izlediği yeni virüs ve salgın Çin'de ortaya çıktı.
5
Çin ile ABD ilişkilerinin normalleşmesinin ardından salgının ABD'ye sıçraması işten dahi değil. Çin ile ABD arasında yapılan seyahatlerin diğer ülkelere oranla çok daha yüksek olması salgının taşınabileceği anlamına geliyor.
6
Kraliçe tahttan inecek
Kraliçe tahttan inecek
Nostradamus'a dönecek olursak; 2020 yılı için kehanetleri yukarıdakilerle sınırlı değil. Özellikle İngiltere, Amerika ve Rusya için çok kritik günler geliyor. İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in bu yıl tahttan ineceğini belirten Nostradamus, "Yeni bir kral" diyerek tahta bir erkeğin geçeceğini öngördü. Elizabeth'in Meghan Markle krizinin ardından büyük ölçüde yıprandığı İngiliz basınınında günlerdir yazılıyor. Prenses Diana olayının ardından Kraliçe Elizabeth'e en büyük darbe Prenses Markle'dan geldi.
7
Putin'e suikast ve astreoid
Putine suikast ve astreoid
Nostradamus'un bir diğer kehaneti ise Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında. Putin'in ülkesinde olduğu sırada suikasta uğrayacağı ve bundan kurtulacağı öngörülüyor. Öte yandan Rusya'yı bekleyen bir diğer büyük tehlike de dev bir astreoidin çarpması. Nostradamus kehanetlerinde buna da yer veriyor.
8
Amerika için felaket yılı
Amerika için felaket yılı
Yukarıdaki salgın tehlikesinin yanı sıra ABD tarihinin en kara yıllarından biri olabilir 2020. Öncelikle daha önce görülmemiş kadar büyük kasırgaların çıkmasının muhtemel olduğu görüşünde Nostradamus.
9
Ve ABD Başkanı'nın 'öleceği' fikrine sahip. Uzmanlar ise kehaneti, "Siyasi ölüm" (Amerikalıların büyük bölümü için müjde sayılabilecek türden) olarak yorumluyor. ABD aynı zamanda büyük yangınlar ve depremlerle de mücadele etmek zorunda kalacak.
10
3. Dünya Savaşı çıkacak mı?
3. Dünya Savaşı çıkacak mı?
İran ile ABD arasında başlayan ancak tüm tarafların hızlıca müdahalesinin ardından üstü örtülen gerginlik 3. Dünya Savaşı'nı çıkabilecek bir kıvılcım olabilirdi. Nostradamus'un şu dizeleri bu savaşa çok yaklaştığımız şeklinde yorumlanıyor: Tanrı şehrinde büyük bir gök gürültüsü olacak. Kale sürerken iki kardeş Chaos tarafından parçalara ayrılacak. Büyük lider yenilecek. Üçüncü büyük savaş, büyük şehir yandığında başlayacak.
11
Avrupa kavrulacak
Avrupa kavrulacak
İklim değişikliği nedeniyle yapılan eylemler, düzenlenen paneller sadece sorunu tespit ediyor, çözüm için hiçbir adım atılmıyor. 2019 yılında tarihinin en sıcak yaz mevsimlerinden birini yaşayan Avrupa'yı bu yıl daha sıcak bir hava bekliyor. Nostradamus'a göre; Avrupa'da baş gösterecek sıcak hava dalgası Yunanistan, Portekiz, Fransa, İspanya, Hollanda ve Almanya'yı vuracak. Birçok tarım alanının yanmasına sebep olacak.
12
Büyük yangınlar
Büyük yangınlar
Nostradamus'un büyük kehanetleri arasında yer alan çevre felaketleri ise tahmininden daha hızlı ilerliyor. Amazon ormanlarında başlayan yangınlar insanlığı dehşete düşürürken, Avustralya'da baş gösteren yangın dalgası dikkatleri diğer bir yöne çekti. Şu anda Avustralya'da devam eden yangınlar nedeniyle insanlar, hayvanlar ve doğa büyük tehlike altında.

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kendi ölümünü bilen kahinin salgın kehaneti de gerçek oldu! İşte Nostradamus'un tüyleri diken diken eden kehanetleri - Son Dakika


Advertisement