Son Dakika Haberleri: Kendi Türünden Canlılarla Besleniyorlar! Cannibalism Hakkında 6 Bilgi

Kendi Türünden Canlılarla Besleniyorlar! Cannibalism Hakkında 6 Bilgi

3 yıl önce

1
Cannibalism nedir?
Cannibalism nedir?
Cannibal kelimesinin kökü; Arawakan dilinde "carib" Hintlilerine verilen isimden gelir. Caribler Amerika'nın yerli kabilelerindendir ve insan eti yediği bilinen ilk grupturlar. Cannibalism sadece insan eti yemek değil, herhangi bir cinsin kendi cinsinden olan diğer canlılarla beslenmesine de verilen isimdir.

2
Amacı cezalandırmak! Öç almak!
Amacı cezalandırmak! Öç almak!
Cannibalism'in sebepleri bazı durumlarda açlığa dayanır(mış). En geçerli gerekçelerden biri de cezalandırmaktır(mış). Öç almak veya yapılan bir hata üzerine cezalandırmak icin kurbanlar ya öldürülerek ya da öldürülmeden(!) bedenlerinden parçalar koparılarak yenirmiş.

3
Günümüzde hala yapılıyor!
Günümüzde hala yapılıyor!
Maalesef evet. Yıllar geçtikçe Uganda'daki bazı insanların insan eti yemeyi sürdürdüğüne dair bazı raporlar ortaya çıktı.

4
En son geçtiğimiz gün Uganda'da 2 erkek insan etini kaynatıp yedi!
En son geçtiğimiz gün Ugandada 2 erkek insan etini kaynatıp yedi!
Geçtiğimiz pazartesi günü, sosyal medyada bu fotoğraflara rastlandı!

5
Yamyam kalmadığı düşüncesini çürüttü.
Yamyam kalmadığı düşüncesini çürüttü.


Aluola adında bir Facebook kullanıcısı etrafında daha fazla yamyamın bulunmadığı varsayımını çürüten birkaç kare paylaştı.


Pazartesi Aluola adında bir facebook kullanıcısı geçenlerde etrafında daha fazla yamann bulunmadığı varsayımını çürüten bir hikaye paylaştı.

6
Uganda diktatörü Idi Amin Dada'nın da yamyam olduğu söyleniyor.
Uganda diktatörü Idi Amin Dadanın da yamyam olduğu söyleniyor.Haber Yayın Tarihi: 14.12.2016 08:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!