Kendilerini Korumak İçin, Ringe Çıkan Kadınlar Saç Baş Yoluyor! - Son Dakika

Kendilerini Korumak İçin, Ringe Çıkan Kadınlar Saç Baş Yoluyor!

3 yıl önce

Meksika, ilginç bir dövüş gösterisine sahne oluyor. 'Choritas Dövüşü', kadın-erkek ayırmadan herkesin ringe çıkmasına neden oluyor. Meksika 'Lucha Libre' ringinde güreşçilerden esinlenen kadınlar, erkeklere karşı kendilerini korumak için şaşırtan bir yöntemle antrenman yapıyor. Saç çekiyorlar, yüz tırmalıyorlar, vücuda vuruyorlar...

1
Meksika 'Lucha Libre' ringinde güreşçilerden esinlenen kadınlar, aile içi şiddet oranı yüksek olan şehirde, erkeklere karşı kendilerini korumak için şaşırtan bir yöntemle antenman yapıyor.

2
Meksika'da oldukça popülerleşen 'Cholitas Dövüşü' kadınlar için yaşamanın tek yolunu öğrenmek olarak algılanıyor.

3
Yalnız bu güreş oldukça acımasız. Normal kuralları alt üst eden güreşte saç çekmek, dirsek atmak, ısırmak ve tırmalamak serberst.

4
Acımasız olan bu güreşi yapan kadınların hepsinin eşleri ya da bir erkek tarafından gördüğü şiddetin acı bir hikayesi de var.

5
Yerli ve yabancı turistler haftalık düzenlenen 'Cholitas Dövüşü'nü izlemek için ringe akın ediyor.

6
Güreşçilerin yerel kıyafetler giydiği bu gösteri 9 Sterlin karşılığında izleniyor.

7
Gösterinin kazancı ise şiddet görmüş kadın güreşçilere gidiyor.

8
9
10
11
12
13
14
Ringde çıplaklık, sahtekarlık, cinsiyet ayrımı içeren hareketler asla yok.

15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 06.04.2017 08:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi

Son Dakika Haberleri