Kendilerini Korumak İçin, Ringe Çıkan Kadınlar Saç Baş Yoluyor! - Son Dakika

Kendilerini Korumak İçin, Ringe Çıkan Kadınlar Saç Baş Yoluyor!

06.04.2017 08:11

Meksika, ilginç bir dövüş gösterisine sahne oluyor. 'Choritas Dövüşü', kadın-erkek ayırmadan herkesin ringe çıkmasına neden oluyor. Meksika 'Lucha Libre' ringinde güreşçilerden esinlenen kadınlar, erkeklere karşı kendilerini korumak için şaşırtan bir yöntemle antrenman yapıyor. Saç çekiyorlar, yüz tırmalıyorlar, vücuda vuruyorlar...

1
Meksika 'Lucha Libre' ringinde güreşçilerden esinlenen kadınlar, aile içi şiddet oranı yüksek olan şehirde, erkeklere karşı kendilerini korumak için şaşırtan bir yöntemle antenman yapıyor.

2
Meksika'da oldukça popülerleşen 'Cholitas Dövüşü' kadınlar için yaşamanın tek yolunu öğrenmek olarak algılanıyor.

3
Yalnız bu güreş oldukça acımasız. Normal kuralları alt üst eden güreşte saç çekmek, dirsek atmak, ısırmak ve tırmalamak serberst.

4
Acımasız olan bu güreşi yapan kadınların hepsinin eşleri ya da bir erkek tarafından gördüğü şiddetin acı bir hikayesi de var.

5
Yerli ve yabancı turistler haftalık düzenlenen 'Cholitas Dövüşü'nü izlemek için ringe akın ediyor.

6
Güreşçilerin yerel kıyafetler giydiği bu gösteri 9 Sterlin karşılığında izleniyor.

7
Gösterinin kazancı ise şiddet görmüş kadın güreşçilere gidiyor.

8
9
10
11
12
13
14
Ringde çıplaklık, sahtekarlık, cinsiyet ayrımı içeren hareketler asla yok.

15
16
17

Son Dakika Kendilerini Korumak İçin, Ringe Çıkan Kadınlar Saç Baş Yoluyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement